Середа, 17 Серпня, 2022

Вибір сублімаційного паперу

Такий папір призначений для друку за допомогою способу термотрансфера. Папір виступає в ролі передавального носія зображення, за допомогою принтера на неї наноситься друк.

Процес сублімації проходить під впливом сильного нагрівання, в процесі чого барвник переходить в газоподібний стан. Чорнила проникають в поверхню, а паперовий шар безслідно згорає.

Властивості

Якісний виріб, котрий прослужить довгий проміжок часу, характеризується деякими властивостями.

  1. Складається сублімаційний папір з двох шарів. Друкована основа і підкладки піддаються обробці в подальшому за допомогою хімічних розчинів. Структура лицьової сторони виробу внаслідок цього стає рихлою, підкладка – непроникна.
  2. Властивість вбирання чорнил слабка, але це дозволяє їм не розтікатися, передавати чіткі контури зображення. Фарба, котра уже підсохла на поверхні, виглядає достатньо об’ємною, тому що трохи підноситься над робочою поверхнею.

Види

Hanson

Характеризується високими якісними характеристиками, його використовують для більшої частини сублімаційних чорнил. Виробник даного сублімаційного паперу – Південна Корея.

Товщина трансферного паперу складає 100 г/м2. Вона виділяється переліком таких достоїнств, як економні витрати чорнил, швидкий процес їх висихання, яскрава передача кольору. Цей вид підійде для більшої частини сублімаційних чорнил на водній основі.

Ширина рулонів 1,118 м, 1,620 м, щільність виробу – 95 гр/м2.

Kaspar Papir

Даний тип характеризується щільністю 45 г/м2 і 65 г/м2, високими якісними характеристиками. Подібно попередньому типу цей сублімаційний папір підійде для всіх чорнил на водній основі. Виготовляє такий папір Німеччина.

Цей тип відмінно підійде для перенесення зображення на синтетичну тканину, кружки, керамічні вироби, плитку, на поліефірне покриття.

Серед достоїнств використання виробу німецького виробника виділяють швидке висихання чорнил, відмінний рівень передачі кольору, чіткість зображення.

Компанія

Надає інноваційні рішення для широкоформатного друку https://www.dstrade.com.ua/. Варіантів використання дійсно багато: починаючи з виробництва рекламі, цифрової різки, або друку на текстильних поверхнях, закінчуючи стайлингом автомобілів.

Важливо підібрати компанію, котра добре зарекомендувала себе на ринку. DSTrade (MDH) заснована в 2014 році. Її засновники мають більше, ніж 10 років досвіду широкоформатного друку і виробництва реклами.

Основною метою компанії є успіх клієнтів, адже вона надає допомогу в адаптації до стрімкого розвитку ринку друку. Широкий асортимент, якісна продукція компанії і індивідуальний підхід до кожного клієнта виправдовує довіру та її хорошу репутацію на ринку.

.