Четвер, 26 Листопада, 2020

Вибір сублімаційного паперу

Скільки коштував один голос кандидатам у мери Житомира

За результатами місцевих виборів, котрі пройшли в Житомирі, мером міста залишився Сергій Сухомлин. Результати оприлюднили в спецвипуску газети «Ехо». Деталями того, скільки...

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Такий папір призначений для друку за допомогою способу термотрансфера. Папір виступає в ролі передавального носія зображення, за допомогою принтера на неї наноситься друк.

Процес сублімації проходить під впливом сильного нагрівання, в процесі чого барвник переходить в газоподібний стан. Чорнила проникають в поверхню, а паперовий шар безслідно згорає.

Властивості

Якісний виріб, котрий прослужить довгий проміжок часу, характеризується деякими властивостями.

  1. Складається сублімаційний папір з двох шарів. Друкована основа і підкладки піддаються обробці в подальшому за допомогою хімічних розчинів. Структура лицьової сторони виробу внаслідок цього стає рихлою, підкладка – непроникна.
  2. Властивість вбирання чорнил слабка, але це дозволяє їм не розтікатися, передавати чіткі контури зображення. Фарба, котра уже підсохла на поверхні, виглядає достатньо об’ємною, тому що трохи підноситься над робочою поверхнею.

Види

Hanson

Характеризується високими якісними характеристиками, його використовують для більшої частини сублімаційних чорнил. Виробник даного сублімаційного паперу – Південна Корея.

Товщина трансферного паперу складає 100 г/м2. Вона виділяється переліком таких достоїнств, як економні витрати чорнил, швидкий процес їх висихання, яскрава передача кольору. Цей вид підійде для більшої частини сублімаційних чорнил на водній основі.

Ширина рулонів 1,118 м, 1,620 м, щільність виробу – 95 гр/м2.

Kaspar Papir

Даний тип характеризується щільністю 45 г/м2 і 65 г/м2, високими якісними характеристиками. Подібно попередньому типу цей сублімаційний папір підійде для всіх чорнил на водній основі. Виготовляє такий папір Німеччина.

Цей тип відмінно підійде для перенесення зображення на синтетичну тканину, кружки, керамічні вироби, плитку, на поліефірне покриття.

Серед достоїнств використання виробу німецького виробника виділяють швидке висихання чорнил, відмінний рівень передачі кольору, чіткість зображення.

Компанія

Надає інноваційні рішення для широкоформатного друку https://www.dstrade.com.ua/. Варіантів використання дійсно багато: починаючи з виробництва рекламі, цифрової різки, або друку на текстильних поверхнях, закінчуючи стайлингом автомобілів.

Важливо підібрати компанію, котра добре зарекомендувала себе на ринку. DSTrade (MDH) заснована в 2014 році. Її засновники мають більше, ніж 10 років досвіду широкоформатного друку і виробництва реклами.

Основною метою компанії є успіх клієнтів, адже вона надає допомогу в адаптації до стрімкого розвитку ринку друку. Широкий асортимент, якісна продукція компанії і індивідуальний підхід до кожного клієнта виправдовує довіру та її хорошу репутацію на ринку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Місцеві вибори в Житомирі: перемоги та поразки

Житомиряни зробили свій вибір, обравши мером міста Сергія Сухомлина вдруге. Другого туру не було. Деталями того, як пройшли вибори 25 жовтня 2020...

Потужна промова Володимира Зеленського в «Житомирській Політехніці»

Володимир Зеленський відвідує міста України з робочими поїздками. Завітавши до нашого міста Президент представив Стратегію розвитку регіону до 2027 року, деталями поділиться...

Сергій Сухомлин: хто він для жителів міста

Діючий мер міста Сергій Сухомлин впевнено зайняв лідерські позиції та переміг у місцевих виборах 2020 року, зберігши свою посаду. Містяни обрали вдруге...

Пом’якшення «карантину вихідного дня» в Житомирі не буде: Верховна рада не підтримала проєкт

Верховна рада 17 листопада на пленарному засіданні розглядала проєкт стосовно пом’якшення карантинних обмежень у вихідні дні. Деталями поділиться Житомир Yes.

Захоплення землі та зведення ТРЦ в Житомирі: 90-ті повертаються

Містяни стали свідками чергового будівельного скандалу. Поруч з новим торговим центром місцевий підприємець на вулиці Грушевського намагається захопити землю. Мета подібних дій...