П’ятниця, 20 Травня, 2022

Офіційний представник Зе!команди в Житомирі – Євген Яремчук

Президент України Володимир Зеленський створив дійсно надійну, міцну команду однодумців. В кожному місті відкрито офіси, обрано представників. Так, в Житомирі також відкрито офіс, завдяки чому містяни матимуть змогу не тільки в онлайн режимі задати всі питання, але й завітати особисто. Представником в Житомирі від Зе!команди є Євген Яремчук. Детальніше про діяча, стратегію розвитку команди, розповість Житомир Yes.

Офіс в Житомирі

Кожного дня Зе!команда чекає на відвідувачів з 09:00 до 19:00 за адресою вулиця Кочерги 5-В. Містяни мають змогу зв’язатися за допомогою електронної пошти zhytomyr@ze2019.com, або ж зателефонувати за номером (063)249 89 62,(068)656 32 16.

Це офіційне представництво в місті Житомирі від Зе!команди. Основна ціль функціонування офісу полягає в організації роботи спостерігачів, захист результатів компанії.

Президент України закликає небайдужих заповнювати анкету та долучатися до його команди. Як відомо, зміни починаються в першу чергу з себе, тому Володимир Зеленський акцентує увагу саме на діях, а не словах.

Євген Яремчук

Це офіційний представник Зе!команди в Житомирі. Відомо, що він є досить відомим в нашому місті. Він власник телерадіокомпанії, рекламної агенції ТОВ «РОСТ МЕДІА», «Житомир Інфо».

Євгену Яремчуку належить «Центр реабілітації та здоров’я спини «Відновлення», в його власності є підприємство ТОВ «Смарт АДВ». Відомо, що основна діяльність останнього підприємства є надання в оренду, експлуатація власного, чи орендованого майна.

В соціальних мережах, а саме на своїй сторінці в Фейсбуці, Євген Яремчук регулярно постить інформацію стосовно «слуги народу».

Інші представники Житомирської області

В Бердичівському, Андрушівському, Попільнянському, Ружинському районах Житомирської області представником є Богдан Кицак. Якщо пригадати, в 2015 році він балотувався до Бердичівської міської ради від ГО «Самопоміч». Про громадського діяча відомо, що він є викладачем історії у Бердичівському педагогічному коледжі.

Відомо, що у Новоград-Волинському, Баранівському, Пулинському, Ємільчинському районах Житомирської області, довіреною особою є Олександр Кацімон.

Кандидат Володимира Зеленського у Брусилівському, Володарськ-Волинському, Малинському, Коростишівському, Радомишльському, Черняхівському, Народицькому районах є Юрій Кіпоренко.

В частині міста Житомир, в Чуднівському, Любарському, Романівському районах довіреною особою Президента України є Олександр Ревнівцев. Діяч в соціальних мережах активно рекламує офіс команди в своєму окрузі.

Команду Президента України можна з впевненістю охарактеризувати, як сміливих, амбіційних діячів. Вони впевнені в своїй перемозі. В кожній області сформована міцна та дружня команда, котра має спільну мету та поставлені у відповідності до цього цілі.

Команда «Слуги народу» кардинально змінює політичну систему. Варто відмітити, що сучасний політик має мати великі амбіції, високі цінності, відповідати принципам команди.

Євген Яремчук