П’ятниця, 20 Травня, 2022

Як Зеленський та Порошенко планують отримати більше голосів

За іронією боротьбу двох фіналістів президентських виборів України називають «батлом пробірок». Детальніше розкаже yes-zhytomyr.

Після оголошення результатів кандидати усміхнено зустрічали своїх прихильників. Володимир Зеленський відчував яскравий та швидкий фініш, адже важко повірити в величезні цифри соціологів, особливо тоді, коли вони стали реальністю.

Петро Порошенко при цьому зберігав внутрішній спокій. Порівнюючи з 2014 роком, Порошенко втратив більш ніж половину голосів своїх виборців. Як відомо, Володимир Зеленський трохи раніше пропонував провести дебати на Олімпійській арені в Києві. На цю пропозицію Петро Порошенко відреагував позитивною відповіддю.

Відомо, що після 100% обробки виборчих голосів Володимир Зеленський зайняв перше місце, отримавши 30,24% виборчих голосів, а Петро Порошенко – 15,95%.

За результатами, отриманими в різних медичних закладах можна стверджувати, що обоє кандидатів не мають шкідливих звичок. Хоча в соціальних мережах глядачі побачили помилку в даті. Вимога Зеленського здати аналізи є лише однією з висунутого ним переліку.

Важливо на сьогоднішній день, щоб штаби кандидатів змогли провести переговори, поговорити з народом та один з одним. Поки ніяких домовленостей з цього приводу немає. Для глядачів це не зовсім хороший знак, адже вони не зможуть отримати повну та розгорнуту виборчу компанію.

Більше відповідей виборці повинні отримати в п’ятницю 19 квітня (19.00 – 22.00). Саме в цьому випуску, котрий пройде за два дві до виборів, Петро Порошенко зможе відповісти на ряд питань стосовно бажання залишитися на посаді, керувати країною. Про це та багато іншого глядачі почують в вечірньому випуску 19 квітня.

І хоча в перемогу Петра Порошенка не вірять, але Володимир Зеленський обіцяв потиснути руку опоненту в разі програшу в другому турі виборів.