П’ятниця, 18 Вересня, 2020

Як Зеленський та Порошенко планують отримати більше голосів

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

За іронією боротьбу двох фіналістів президентських виборів України називають «батлом пробірок». Детальніше розкаже yes-zhytomyr.

Після оголошення результатів кандидати усміхнено зустрічали своїх прихильників. Володимир Зеленський відчував яскравий та швидкий фініш, адже важко повірити в величезні цифри соціологів, особливо тоді, коли вони стали реальністю.

Петро Порошенко при цьому зберігав внутрішній спокій. Порівнюючи з 2014 роком, Порошенко втратив більш ніж половину голосів своїх виборців. Як відомо, Володимир Зеленський трохи раніше пропонував провести дебати на Олімпійській арені в Києві. На цю пропозицію Петро Порошенко відреагував позитивною відповіддю.

Відомо, що після 100% обробки виборчих голосів Володимир Зеленський зайняв перше місце, отримавши 30,24% виборчих голосів, а Петро Порошенко – 15,95%.

За результатами, отриманими в різних медичних закладах можна стверджувати, що обоє кандидатів не мають шкідливих звичок. Хоча в соціальних мережах глядачі побачили помилку в даті. Вимога Зеленського здати аналізи є лише однією з висунутого ним переліку.

Важливо на сьогоднішній день, щоб штаби кандидатів змогли провести переговори, поговорити з народом та один з одним. Поки ніяких домовленостей з цього приводу немає. Для глядачів це не зовсім хороший знак, адже вони не зможуть отримати повну та розгорнуту виборчу компанію.

Більше відповідей виборці повинні отримати в п’ятницю 19 квітня (19.00 – 22.00). Саме в цьому випуску, котрий пройде за два дві до виборів, Петро Порошенко зможе відповісти на ряд питань стосовно бажання залишитися на посаді, керувати країною. Про це та багато іншого глядачі почують в вечірньому випуску 19 квітня.

І хоча в перемогу Петра Порошенка не вірять, але Володимир Зеленський обіцяв потиснути руку опоненту в разі програшу в другому турі виборів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...