Четвер, 23 Червня, 2022

Дебати між Порошенко та Зеленським все ж відбудуться

З 17 квітня НСК «Олімпійський» активно готується до дебатів між двома кандидатами у президенти. Ймовірніше всього дебати між Володимиром Зеленським та Петром Порошенко все ж відбудуться 19 квітня, в п’ятницю о 19:00. Дізнавався подробиці підготовки стадіону yes-zhytomyr.

Стадіон готують з неабиякою завзятістю, такого розмаху не було навіть за часи приїзду в Київ відомих зірок. До 19 квітня підписаний обома сторонами договір стосовно того, що журналістам заборонено приходити на місце дебатів. Прохід, котрий розташований за парканом закритий. Зазвичай потрапити в це місце можна без проблем.

Наразі продовжуються роботи по монтуванню сцен (буде 2 сцени, розташованих з протилежних сторін). Залишаються запитання, як будуть проходити дебати в таких умовах. Володимир Зеленський коментує ситуацію з негативної точки зору, адже де таке бачили, щоб дебати проходили на двох різних сценах. Цю умову висунула команда Петра Порошенка.

В планах встановлення фан-зони, котра буде поділена відповідно на 2 сектори. В кожному з секторів знаходитимуться прихильники одного, чи іншого кандидата.

Наразі поширюються анкети в соціальних мережах стосовно списків, за якими будуть пускати на стадіон. Команда Зеленського розпочала продаж квитків по 1 копійці (ввечері 17 квітня продаж офіційно припинено).

Достатньо багато охочих бажають відвідати дебати на НСК «Олімпійський». Стадіон вміщує приблизно 70 000 осіб. Близько 12 000 безкоштовних квитків з боку Зеленського уже поширено.

Не відомо, у скільки обійдуться дебати. Кінцева сума залежить від суми факторів, однак поки припускають, що президентські дебати обійдуться в 7 000 000 грн.

Варто зазначити, що на дебатах присутні лише особисто кандидати, не допускається участь довірених осіб. Їх тривалість складає 60 хвилин, проводиться за кошти державного бюджету.

За 10 хвилин до початку ефіру визначається шляхом жеребкування, хто ж буде першим виступати. Кожний кандидат 5 хвилин говорить вступне слово, далі 36 хвилин триватиме дискусія, завершується виступ завершальним словом (по 5 хвилин кожний) і до 30 секунд триватимуть їх репліки.