Субота, 19 Вересня, 2020

Дебати між Порошенко та Зеленським все ж відбудуться

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

З 17 квітня НСК «Олімпійський» активно готується до дебатів між двома кандидатами у президенти. Ймовірніше всього дебати між Володимиром Зеленським та Петром Порошенко все ж відбудуться 19 квітня, в п’ятницю о 19:00. Дізнавався подробиці підготовки стадіону yes-zhytomyr.

Стадіон готують з неабиякою завзятістю, такого розмаху не було навіть за часи приїзду в Київ відомих зірок. До 19 квітня підписаний обома сторонами договір стосовно того, що журналістам заборонено приходити на місце дебатів. Прохід, котрий розташований за парканом закритий. Зазвичай потрапити в це місце можна без проблем.

Наразі продовжуються роботи по монтуванню сцен (буде 2 сцени, розташованих з протилежних сторін). Залишаються запитання, як будуть проходити дебати в таких умовах. Володимир Зеленський коментує ситуацію з негативної точки зору, адже де таке бачили, щоб дебати проходили на двох різних сценах. Цю умову висунула команда Петра Порошенка.

В планах встановлення фан-зони, котра буде поділена відповідно на 2 сектори. В кожному з секторів знаходитимуться прихильники одного, чи іншого кандидата.

Наразі поширюються анкети в соціальних мережах стосовно списків, за якими будуть пускати на стадіон. Команда Зеленського розпочала продаж квитків по 1 копійці (ввечері 17 квітня продаж офіційно припинено).

Достатньо багато охочих бажають відвідати дебати на НСК «Олімпійський». Стадіон вміщує приблизно 70 000 осіб. Близько 12 000 безкоштовних квитків з боку Зеленського уже поширено.

Не відомо, у скільки обійдуться дебати. Кінцева сума залежить від суми факторів, однак поки припускають, що президентські дебати обійдуться в 7 000 000 грн.

Варто зазначити, що на дебатах присутні лише особисто кандидати, не допускається участь довірених осіб. Їх тривалість складає 60 хвилин, проводиться за кошти державного бюджету.

За 10 хвилин до початку ефіру визначається шляхом жеребкування, хто ж буде першим виступати. Кожний кандидат 5 хвилин говорить вступне слово, далі 36 хвилин триватиме дискусія, завершується виступ завершальним словом (по 5 хвилин кожний) і до 30 секунд триватимуть їх репліки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голосувати будуть в масці і без дітей: як будуть проходити вибори

Кабінет міністрів України затвердив здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборчого процесу. Рішення Уряд ухвалив 14 вересня під час позачергового...

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.