Середа, 16 Вересня, 2020

Відома дата інавгурації президента України

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Нарешті обрано дату інавгурації президента України. Верховна Рада 315 голосами прийняла рішення, що подія відбудеться 20 травня. Деталями поділиться yes-zhytomyr.

Позитивним можна вважати сам факт призначення цієї довгоочікуваної дати, адже парламент майже місяць роздумував над нею, наводячи все нові і нові причини її перенесення. Наступними серйозними кроками є рішення про розпуск Верховної Ради, призначення на важливі для країни посади.

Попередню дату – 19 травня парламент відмовився приймати.

10 травня Володимир Зеленський звернувся з вимогою ухвалити Верховною Радою дату інавгурації 19 травня. Відмову обґрунтували тим, що в неділю – «День пам’яті жертв політичних репресій».

До новообраного президента України приїдуть гості з закордону. Стало відомо, що на інавгурації буде присутній віце-президент Європейської комісії – Марош Шевчович. З приводу приїзду інших гостей допоки невідомо, команда Зеленського дану інформацію не коментувала.

В понеділок нарешті розпочнеться нове політичне життя Володимира Зеленського. До цього часу він брав участь в інавгурації тільки в кіно. В популярному політичному серіалі «Слуга народу» Зеленський приїхав на важливу подію в бюджетному таксі. Цікаво, що до депутатів він звертався в серіалі без папірця. Як пройде подія в реальному житті, команда Зеленського тримає це в таємниці.

Володимир Зеленський надіється, що подальші рішення парламент буде ухвалювати набагато швидше, ніж цього разу. Адже майже місяць депутати роздумували над датою інавгурації.

Через обраний день (20 травня, понеділок, 10.00) можуть виникнути складнощі з транспортом, жителів Києва це питання також турбує. Більшість закордонних гостей команда новообраного президента України уже запросила. Наразі не відомо, чи зможуть вони приїхати на день пізніше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...