П’ятниця, 20 Травня, 2022

Зеленський відреагував на петицію про свою відставку

Президент Володимир Зеленський відповів на електронну петицію про свою відставку. Офіційна відповідь була оприлюднена на сайті очільника держави. Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Президент згадує про Конституцію. У повідомленні йдеться про те, що припинити повноваження Президента достроково можна, якщо це відставка або президент не може виконувати свої обов’язки у звя’зку з проблемами із здоров’ям, а також імпічмент або смерть глави країни. Згідно перелічених причин, Зеленський залишити посаду не зможе.

Також, президент зазначає, що не може знехтувати волею 73 відсотків виборців, які проголосували за нього. І хоч він і втомлюється, але загалом почуває себе добре, а також планує у подальшому тримати себе в гарній фізичній формі.

Але Зеленський відмічає, що хоче внести пропозицію людям, щоб вони вимагали у парламентарів, скоріше проголосувати законопроект “Про особливу процедуру усунення президента України з посади (імпічмент)”, який подав особисто президент до парламенту ще 29 травня 2019 року.

За словами Зеленського, якщо народні обранці підтримають цей закон, який є початком боротьби з недоторканністю всіх осіб, що займають посади і процесу по очищенню влади від корумпованих політиків, це надасть можливість вимагати його відставки повністю законно та реально.