Четвер, 17 Вересня, 2020

Склад та передвиборча програма партії "Слуга народу"

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Нещодавно партія «Слуга народу» повідомила про склад кандидатів. Детальніше про список виборців партії та зміст політичної програми розповість Yes-zhytomyr.

З’їзд партії

В Києві 9 червня був проведений з’їзд політичної сили, в ході котрого оголошено першу двадцятку кандидатів. Приїхав Президент України та очільник Адміністрації Андрій Богдан. Разом з Володимиром Зеленським прибув перший помічник глави держави – Сергій Шефір. Серед присутніх були також колеги Президента по минулим творчим проектам.

Відкрив з’їзд Дмитро Разумков, котрий є головою партії, далі слово надали Президенту. Він звернувся до присутніх з надією, що ці кандидати – експерти допоможуть Україні розцвісти. Саме вони стануть обличчям команди, бо їх обрав народ. Нагадаємо, що через інтернет – відбір та запропоновані кандидатами ідеї, відбувався підбір кадрів.

Відомо, що через декілька днів після оголошення повного списку виборців, 4 кандидати вийшли з політичної партії. Остаточного списку політичної партії поки немає, політична сила розраховує до 8 липня оцінити можливості претендентів. Дмитро Разумков наголосив на тому, що близько 3,5 тисяч заявок надійшло через політичний сайт, саме тому через величезну кількість кандидатів дискусії продовжуються. Нагадаємо, 21 липня 2019 року відбудуться вибори до Верховної Ради.

З'їзд партії

Передвиборча програма

Партія має 16 пріоритетних пунктів, котрі стосуються всіх аспектів життя українського народу.

Партія має мету очистити та оновити владу. Для цього політична сила скасує недоторканість народних депутатів, поверне відповідальність за незаконне збагачення і не тільки. Народ буде дізнаватися правду такою, як вона є, адже власники ЗМІ не зможуть впливати на журналістів. Також завдяки програмі буде введено механізм відкликання тих кандидатів, котрі втратили довіру виборців.

Важливим пріоритетом є боротьба з корупцією, повернення окупованих територій, проведення розумної міжнародної політики.

Політична сила прагне провести реформи в судочинстві, щоб суд в Україні славився справедливістю, незалежністю та доступністю. Зазнає реформ правоохоронна система, галузь економіки, покращяться умови для ведення бізнесу. Буде введено податок на виведений капітал тоді, коли виникнуть відповідні економічні умови.

Також партія планує ввести зміни в соціальну сферу (в першу чергу зайнятися всеукраїнським переписом населення), підтримати ініціативи в області інновацій. Досить цікавою є ініціатива політичної партії стосовно створення «економічного паспорту українця». Згідно цієї ініціативи діти отримуватимуть частину від експлуатації природних ресурсів на власні, індивідуальні рахунки.

Особливу роль політична сила відвела сфері інфраструктури, партія Президента проконтролює та застосує ряд дій, спрямованих на покращення стану доріг України. Планується ввести кримінальну відповідальність за незаконну вирубку лісу, поводження з відходами, як підприємств, так і громадян.

Область медицини та освіти середніх і вищих навчальних закладів також зазнають змін.

Передвиборча програма

Національна ідентичність

Кандидати партії «Слуга народу» працюватимуть і в цьому напрямку. Фіскальні стимули та державне фінансування допоможуть підтримувати українську культуру та мову народу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...