П’ятниця, 20 Травня, 2022

Склад та передвиборча програма партії "Слуга народу"

Нещодавно партія «Слуга народу» повідомила про склад кандидатів. Детальніше про список виборців партії та зміст політичної програми розповість Yes-zhytomyr.

З’їзд партії

В Києві 9 червня був проведений з’їзд політичної сили, в ході котрого оголошено першу двадцятку кандидатів. Приїхав Президент України та очільник Адміністрації Андрій Богдан. Разом з Володимиром Зеленським прибув перший помічник глави держави – Сергій Шефір. Серед присутніх були також колеги Президента по минулим творчим проектам.

Відкрив з’їзд Дмитро Разумков, котрий є головою партії, далі слово надали Президенту. Він звернувся до присутніх з надією, що ці кандидати – експерти допоможуть Україні розцвісти. Саме вони стануть обличчям команди, бо їх обрав народ. Нагадаємо, що через інтернет – відбір та запропоновані кандидатами ідеї, відбувався підбір кадрів.

Відомо, що через декілька днів після оголошення повного списку виборців, 4 кандидати вийшли з політичної партії. Остаточного списку політичної партії поки немає, політична сила розраховує до 8 липня оцінити можливості претендентів. Дмитро Разумков наголосив на тому, що близько 3,5 тисяч заявок надійшло через політичний сайт, саме тому через величезну кількість кандидатів дискусії продовжуються. Нагадаємо, 21 липня 2019 року відбудуться вибори до Верховної Ради.

З'їзд партії

Передвиборча програма

Партія має 16 пріоритетних пунктів, котрі стосуються всіх аспектів життя українського народу.

Партія має мету очистити та оновити владу. Для цього політична сила скасує недоторканість народних депутатів, поверне відповідальність за незаконне збагачення і не тільки. Народ буде дізнаватися правду такою, як вона є, адже власники ЗМІ не зможуть впливати на журналістів. Також завдяки програмі буде введено механізм відкликання тих кандидатів, котрі втратили довіру виборців.

Важливим пріоритетом є боротьба з корупцією, повернення окупованих територій, проведення розумної міжнародної політики.

Політична сила прагне провести реформи в судочинстві, щоб суд в Україні славився справедливістю, незалежністю та доступністю. Зазнає реформ правоохоронна система, галузь економіки, покращяться умови для ведення бізнесу. Буде введено податок на виведений капітал тоді, коли виникнуть відповідні економічні умови.

Також партія планує ввести зміни в соціальну сферу (в першу чергу зайнятися всеукраїнським переписом населення), підтримати ініціативи в області інновацій. Досить цікавою є ініціатива політичної партії стосовно створення «економічного паспорту українця». Згідно цієї ініціативи діти отримуватимуть частину від експлуатації природних ресурсів на власні, індивідуальні рахунки.

Особливу роль політична сила відвела сфері інфраструктури, партія Президента проконтролює та застосує ряд дій, спрямованих на покращення стану доріг України. Планується ввести кримінальну відповідальність за незаконну вирубку лісу, поводження з відходами, як підприємств, так і громадян.

Область медицини та освіти середніх і вищих навчальних закладів також зазнають змін.

Передвиборча програма

Національна ідентичність

Кандидати партії «Слуга народу» працюватимуть і в цьому напрямку. Фіскальні стимули та державне фінансування допоможуть підтримувати українську культуру та мову народу.