П’ятниця, 20 Травня, 2022

Президент України зробив подарунок в честь Дня медика

Україна відмічає День медичного працівника 14 червня. До привітань приєднався Президент України. Про вкрай неочікуваний та приємний сюрприз розповість yes-zhytomyr.com.ua.

Президент Володимир поширив допис, зазначивши кількість швидких допомог. В Україні більше 100 дитячих лікарень, приємно, що 200 автомобілів швидкої допомоги будуть передані в українські громади та міста. Президент відмітив, що придбані швидкі допомоги не за бюджетні гроші. Завдяки домовленості з меценатами напередодні святкування Дня медика українські лікарні поповняться новими, справними автомобілями швидкої допомогами.

Це дійсно приємна новина для українців, адже життя, здоров’я людей є найціннішим скарбом, котрий варто цінувати. На своїй сторінці в соціальній мережі Президент Володимир зазначає, що 136 автомобілів Peugeot, Ford відправляться у міста. Сільські громади отримають 64 автомобілі марки Toyota Sequoai.

Найближчим часом 30 автомобілів швидкої допомоги дістануться до пунктів призначення, всі інші автомобілі дістануться до лікарень трохи пізніше.

Таким чином, Президент України привітав громадян зі святом медичного працівника, побажавши побільше міцного здоров’я.