Четвер, 23 Червня, 2022

Володимир Зеленський з Олександром Лукашенком в Житомирі

4 жовтня в приміщенні Житомирського Драмтеатру пройшло засідання Другого Форуму регіонів. На ньому були присутніми президент України Володимир Зеленський та президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко. Детальніше про подію розповість Yes-zhytomyr.

Засідання

Політичні діячі зібралися після 14 години. Саме ж засідання розпочалося о 9:30, було декілька перерв. Представники різних областей та регіонів представили свої доповіді.

Найбільш очікуваним став виступ Володимира Зеленського. Він наголосив на необхідності співпраці двох держав. Така співпраця необхідна в паливно-енергетичній, інформаційній, інфраструктурній та аграрно-промисловій галузі. Не оминув президент України і болюче питання війни на Сході.

Володимир Зеленський особисто подякував Олександру Лукашенку за співпрацю, незважаючи на зовнішні обставини. Білорусь, за словами президента України, є надійним партнером нашої держави. Вона не перешкоджає, навпаки, допомагає в досягненні омріяної цілі – миру.

Олександр Лукашенко також виступив, підтримавши необхідність співпраці двох держав. Він підкреслив цінність співпраці, вдячність за інтерес. Після того, як два президенти виступили, вони підписали білорусько-українські двосторонні документи.

Житомиряни готувалися до цієї знакової події, у місті посилили заходи безпеки. На вулицях чергували більше сотні поліцейських, а самих учасників форуму ретельно перевіряли.

З самого ранку Соборний майдан, Майдан рад, майдан Корольова були перекриті для транспортного руху. На вулиці Михайлівський житомиряни спостерігали виставку білоруської та української народної творчості. Були фотозони, цікаві палатки з різноманітними товарами, до веселої, захоплюючої атмосфери приєдналося дуже багато містян.