Вівторок, 24 Травня, 2022

Змінено строки весняного призову

Стало відомо, що Президент України змінив строки весняного призову та звільнення в запас військовослужбовців. Детальніше про прийнятий указ Володимира Зеленського розповість Так Житомир.

В указі підкреслюється, що всі зміни стосуються лише весняного призову та звільнення в запас. Згідно з указом, підписаним 23 березня 2020 року Президентом України, строки «квітень – червень» замінені на «травень-червень».

Варто нагадати, що весняний призов та звільнення в запас строковиків, котрі вже вислужили встановлені строки строкової військової служби, мали відбутися в цьому році в два періоди: «квітень-червень» та «жовтень-грудень».

В зв’язку з запобіганням поширенню на території України коронавіруса Генеральний штаб Збройних Сил України опрацював пропозицію щодо зміни строків. Таким чином, перенесено терміни призову на строкову військову службу.

Варто також нагадати, що з 18 березня військкомати у Житомирській області призупинили весняний призов на строкову службу. Трохи раніше читачі зазначали, що призовникам, котрі мали прибути наприкінці березня до призовних дільниць, телефонували з військкомату, повідомляли про переніс призову.