Четвер, 17 Вересня, 2020

6 грудня до Житомирщини може приїхати Президент

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Завтра, 6 грудня, відбудеться перевірка вищим політично-військовим командуванням країни, готовність  військових підрозділів до виконання поставлених перед ними задач. Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

Прес-служба Міністерства оборони України повідомила на своєму сайті про акредитацію представників ЗМІ на цей захід. Про це пише Житомир.info.

«Зустріч представників ЗМІ в с. Озерне, які прибуватимуть власним автотранспортом, відбудеться біля Пам’ятника Авіаторам о 09.15 6 грудня 2018 року (вулиця Авійаційна). Представникам ЗМІ необхідно мати при собі паспорти та редакційні посвідчення», – написано у повідомленні.

Враховуючи умови акредитації, є вірогідність, що до Озерного прибуде Президент України Петро Порошенко. Зазвичай такі вимоги ставлять у випадку участі Президента.

Зазначимо, що 21 листопада в Україні відзначали  День Десантно-штурмових військ. Цьому були присвячені тактичні навчання десантників, що відбулися на Житомирському полігоні. На навчаннях воїни ДШВ долали водні перешкоди, проводився десант техніки та бійців, залучалася також авіація.

Під час цього на полігоні був присутній Президент Петро Порошенко. Президент  нагородив воїнів десантно-штурмових військ державними нагородами.

Нагадаємо, 14 жовтня 2017 року  в Озерному президент Петро Порошенко передав більше 200 одиниць військової техніки та вручив державні нагороди військовослужбовцям, які боронили незалежність нашої держави. Також Петро Порошенко сказав, що декілька років тому не було можливості навіть й думати про такі об’єми техніки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...