Неділя, 22 Травня, 2022

6 грудня до Житомирщини може приїхати Президент

Завтра, 6 грудня, відбудеться перевірка вищим політично-військовим командуванням країни, готовність  військових підрозділів до виконання поставлених перед ними задач. Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

Прес-служба Міністерства оборони України повідомила на своєму сайті про акредитацію представників ЗМІ на цей захід. Про це пише Житомир.info.

«Зустріч представників ЗМІ в с. Озерне, які прибуватимуть власним автотранспортом, відбудеться біля Пам’ятника Авіаторам о 09.15 6 грудня 2018 року (вулиця Авійаційна). Представникам ЗМІ необхідно мати при собі паспорти та редакційні посвідчення», – написано у повідомленні.

Враховуючи умови акредитації, є вірогідність, що до Озерного прибуде Президент України Петро Порошенко. Зазвичай такі вимоги ставлять у випадку участі Президента.

Зазначимо, що 21 листопада в Україні відзначали  День Десантно-штурмових військ. Цьому були присвячені тактичні навчання десантників, що відбулися на Житомирському полігоні. На навчаннях воїни ДШВ долали водні перешкоди, проводився десант техніки та бійців, залучалася також авіація.

Під час цього на полігоні був присутній Президент Петро Порошенко. Президент  нагородив воїнів десантно-штурмових військ державними нагородами.

Нагадаємо, 14 жовтня 2017 року  в Озерному президент Петро Порошенко передав більше 200 одиниць військової техніки та вручив державні нагороди військовослужбовцям, які боронили незалежність нашої держави. Також Петро Порошенко сказав, що декілька років тому не було можливості навіть й думати про такі об’єми техніки.