Четвер, 17 Вересня, 2020

Сьогодні Президент знову відвідав Житомирщину

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Президент України Петро Порошенко сьогодні знову відвідав Житомирщину, де відбувалась передача ЗСУ модернізованого та відремонтованого озброєння та військової техніки. Президент вручив сертифікати на оновлену техніку. Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

Як зазначив Президент, що сьогодні урочистий день – «Укроборонпром» звітує про те, що зроблено за цей нетривалий час. Реально видно, що ми нарощуєм можливості броньованої техніки та артилерії. Сьогоднішня зустріч надважлива, бо вона проходить під час воєнного стану.

«Ми маємо продемонструвати українському народу зростаючі мобільні бойові можливості Збройних   Сил України для відсічі російському агресору», – підкреслив Президент.

Президент акцентував увагу на тому, що чіткі та швидкі дії керівництва держави та гілок влади, управління армії дали нам сьогодні нарощені можливості для захисту України по основним напрямкам удару агресора.

«Ми маємо беззаперечні докази різкого нарощування кількості збройних сил Росії вздовж українсько-російського кордону і на територіях Азово-Чорноморського басейну», – підкреслив Порошенко.

Ще Глава держави сказав, що за час дії воєнного стану було скорочено термін бойового злагодження українських бригад, переміщення окремих бригад у місця можливого удару. Він заявив, що зараз проходять великі навчання та підготовка територіальних підрозділів в тих областях, де діє воєнний стан.

Петро Порошенко також зазначив, що зараз міжнародними партнерами України було прийнято рішення про продовження санкцій проти Росії. Також прийнято резолюції Конгресу США, Європарламенту про засудження Акту агресії на Чорному морі і складена вимога світового суспільства до РФ негайно звільнити всіх українських моряків, зробити судноплавство в Азовському морі безпечним.

Президент повідомив, що буквально вчора Верховною Радою України було прийнято за основу закон про закупівлі закордонної оборонної продукції. Він передбачає прямі поставки зброї та військової техніки Міністерству оборони без посередництва державного концерну «Укроборонпром».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...