Понеділок, 23 Травня, 2022

Сьогодні Президент знову відвідав Житомирщину

Президент України Петро Порошенко сьогодні знову відвідав Житомирщину, де відбувалась передача ЗСУ модернізованого та відремонтованого озброєння та військової техніки. Президент вручив сертифікати на оновлену техніку. Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

Як зазначив Президент, що сьогодні урочистий день – «Укроборонпром» звітує про те, що зроблено за цей нетривалий час. Реально видно, що ми нарощуєм можливості броньованої техніки та артилерії. Сьогоднішня зустріч надважлива, бо вона проходить під час воєнного стану.

«Ми маємо продемонструвати українському народу зростаючі мобільні бойові можливості Збройних   Сил України для відсічі російському агресору», – підкреслив Президент.

Президент акцентував увагу на тому, що чіткі та швидкі дії керівництва держави та гілок влади, управління армії дали нам сьогодні нарощені можливості для захисту України по основним напрямкам удару агресора.

«Ми маємо беззаперечні докази різкого нарощування кількості збройних сил Росії вздовж українсько-російського кордону і на територіях Азово-Чорноморського басейну», – підкреслив Порошенко.

Ще Глава держави сказав, що за час дії воєнного стану було скорочено термін бойового злагодження українських бригад, переміщення окремих бригад у місця можливого удару. Він заявив, що зараз проходять великі навчання та підготовка територіальних підрозділів в тих областях, де діє воєнний стан.

Петро Порошенко також зазначив, що зараз міжнародними партнерами України було прийнято рішення про продовження санкцій проти Росії. Також прийнято резолюції Конгресу США, Європарламенту про засудження Акту агресії на Чорному морі і складена вимога світового суспільства до РФ негайно звільнити всіх українських моряків, зробити судноплавство в Азовському морі безпечним.

Президент повідомив, що буквально вчора Верховною Радою України було прийнято за основу закон про закупівлі закордонної оборонної продукції. Він передбачає прямі поставки зброї та військової техніки Міністерству оборони без посередництва державного концерну «Укроборонпром».