Четвер, 17 Вересня, 2020

Обсяг україномовної літератури в книжкових магазинах досяг 78% – Порошенко

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Петро Порошенко також повідомив, що ми отримали позитивний результат, коли ввели мовні квоти на телебаченні та радіо. Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

Україномовні книги в магазинах складають сьогодні 78% від загального обсягу, а російськомовні – 15%. Про це заявив президент Петро Порошенко, коли проводив 10 січня зустріч з жителями Здолбунова Рівненської області .

Як сказав Президент України, в наших магазинах вже з’явилося набагато більше українських видань українською мовою, ніж було раніше.

«Змінилася нація, змінилася країна, і кожен з вас це відчуває», – сказав Порошенко.

За словами Порошенка, ми отримали дуже позитивний результат, коли ввели мовні квоти на радіо і телебаченні. Ми нарешті отримали повноцінний україномовний медійний продукт.

“Кажуть – як квоти? Є ж свобода слова, свобода говорити будь-якою мовою. Говорити – так, але інформаційний простір заповнювати – друзі мої, українською мовою”, – сказав Порошенко.

За даними моніторингу, також збільшилася частка україномовних пісень у радіоефірах. Як зазначив Президент, ми вже ніколи не повернемося до цифри україномовних пісень, яка була у 2013 році. Ніколи вже не буде російськомовних пісень більше ніж україномовних.

“Я вже сказав, що це 55%. На регіональних радіостанціях це поки що становить 48% – і там підтягнемо”, – сказав Порошенко.

Раніше Президент України Петро Порошенко заявляв, що за минулий рік українська музика дуже розвинулася, у соцмережах не вщухають розмови про українських співаків.

За його словами, за минулий рік українська музика впевнено прокрокувала вперед, у всіх напрямках, від фолку до танцювальної музики. Було випущено багато сучасних музичних композицій як від нових музичних колективів, так і від старих відомих гуртів. Зокрема, Президент відмітив музичний прорив українського гурту KAZKA.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...