Порошенко обговорив з мешканцями Станишівської громади результати децентралізації

Президент Петро Порошенко вчора під час робочого візиту до Житомирської області провів зустріч із Станишівською об‘єднаною територіальною громадою. Далі інформує «Yes-Zhytomyr»

На зустрічі з мешканцями були обговорені перші результати та майбутні  перспективи розвитку територіальних громад у рамках державної реформи децентралізації.

За словами Президента, реформа децентралізації має пряме відношення до громад та визнана однією з найуспішніших українських реформ. Якщо урахувати субсидії та субвенції, то місцеві бюджети вже перевищили державні.

«Це правильно – гроші мають бути ближче до людей», - сказав Порошенко.

Глава держави акцентував увагу на тому, що зараз керівництвом країни проводяться такі реформи, які не проводилися з моменту отримання незалежності. Завдяки децентралізації, місцеві громади змогли отримати фінансування і повноваження, які потрібні для того, щоб змінити життя мешканців міст та сіл. Ці фінанси надають можливість будувати та ремонтувати школи і дитячі садки, облаштовувати освітлення вулиць та оновлювати  дороги, втілювати у життя соціальні проекти. З 1 січня в Україні встановлена мінімальна зарплата на рівні 4171 гривня.

«Першим пріоритетом в 2019 році буде підвищення рівня соціальних стандартів», - зазначив Порошенко.

Звертаючись до опонентів, очільник держави спитав, чому всі говорять, що дії влади це піар. Армія – піар, Томос – піар, децентралізація – піар, навіть світова підтримка нашої країни – це теж влада піариться. Так а чому ж попередники не піарилися?

«Чого ж ви не змінювали державу? Бо нам зараз під час війни це робити набагато важче. Але ми це робимо», - сказав Порошенко.

Також Президент зазначив, що цей рік буде також роком перемог. Головна задача – це мир в Україні. Не можна здаватися. Але мир має бути лише на умовах українських національних інтересів, а це насамперед виведення російських військ та озброєння, звільнення окупованої української території, відновлення контролю над кордоном. Щоб зробити це, українцям треба зберегти єдність та віру.

The website encountered an unexpected error. Please try again later.