П’ятниця, 18 Вересня, 2020

Порошенко обговорив з мешканцями Станишівської громади результати децентралізації

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Президент Петро Порошенко вчора під час робочого візиту до Житомирської області провів зустріч із Станишівською об‘єднаною територіальною громадою. Далі інформує «Yes-Zhytomyr»

На зустрічі з мешканцями були обговорені перші результати та майбутні  перспективи розвитку територіальних громад у рамках державної реформи децентралізації.

За словами Президента, реформа децентралізації має пряме відношення до громад та визнана однією з найуспішніших українських реформ. Якщо урахувати субсидії та субвенції, то місцеві бюджети вже перевищили державні.

«Це правильно – гроші мають бути ближче до людей», – сказав Порошенко.

Глава держави акцентував увагу на тому, що зараз керівництвом країни проводяться такі реформи, які не проводилися з моменту отримання незалежності. Завдяки децентралізації, місцеві громади змогли отримати фінансування і повноваження, які потрібні для того, щоб змінити життя мешканців міст та сіл. Ці фінанси надають можливість будувати та ремонтувати школи і дитячі садки, облаштовувати освітлення вулиць та оновлювати  дороги, втілювати у життя соціальні проекти. З 1 січня в Україні встановлена мінімальна зарплата на рівні 4171 гривня.

«Першим пріоритетом в 2019 році буде підвищення рівня соціальних стандартів», – зазначив Порошенко.

Звертаючись до опонентів, очільник держави спитав, чому всі говорять, що дії влади це піар. Армія – піар, Томос – піар, децентралізація – піар, навіть світова підтримка нашої країни – це теж влада піариться. Так а чому ж попередники не піарилися?

«Чого ж ви не змінювали державу? Бо нам зараз під час війни це робити набагато важче. Але ми це робимо», – сказав Порошенко.

Також Президент зазначив, що цей рік буде також роком перемог. Головна задача – це мир в Україні. Не можна здаватися. Але мир має бути лише на умовах українських національних інтересів, а це насамперед виведення російських військ та озброєння, звільнення окупованої української території, відновлення контролю над кордоном. Щоб зробити це, українцям треба зберегти єдність та віру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...