П’ятниця, 20 Травня, 2022

Порошенко обіцяє повернути Крим і Донбас

Президент Петро Порошенко пообіцяв протягом наступних 5 років повернути захоплені території України.

Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

Саме це заявив Порошенко на на форумі “Відкритий діалог”, що відбувся у Києві. Він наголосив, що українці не дозволять, щоб крісло українського президента зайняв російський агент, як це було з 2010 по 2014 рік.

Також українцям не потрібен президент, а відповідно і головнокомандувач Збройних сил України, який буде ставати на коліна перед Москвою або буде фліртувати з російським президентом. Також Україні не потрібен той очільник, який підпише акт про капітуляцію. Цього не можна допустити.

За словами українського президента, він прийняв рішення йти на другий термін для того, щоб не дати популістам помножити на нуль усі досягнення нашої держави, все те, що вистраждав та витерпів наш народ.

“Я прийняв рішення кандидувати вдруге на посаду президента. Ну подивіться, хто може перемогти таку команду”, – сказав Порошенко.

Також він озвучив основні пункти на наступну президентську каденцію, а саме: він назвав боротьбу з бідністю, підготовку до вступу до Європейського союзу та НАТО, відновлення територіальної цілісності та забезпечення миру на вигідних для України умовах.

“Зараз офіційно починається моя передвиборча кампанія”, – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, що у Білій Церкві під час зустрічі кандидата в президенти Юлії Тимошенко в людей кинули димові шашки. Поліція затримала 6 осіб, які робили провокацію. 7 димових шашок було кинуто в натовп, а 7 шашок знайшли у них при затриманні. Про це повідомила прес-служба «Батьківщини». Також зазначили, що біля сцени була виявлена автівка з єврономерами. Коли виступала Тимошенко, поліцію повідомили про те, що цей автомобіль замінований. Силами спеціалістів, що приїхали на виклик, машина була відкочена на безпечну відстань.