П’ятниця, 20 Травня, 2022

Порошенко відзначився дивною поведінкою

Під час зустрічі з мешканцями Запоріжжя, що відбулася 27 лютого, президент України Петро Порошенко відзначився дивною поведінкою. Порошенко зняв шапку з голови дівчини. Відео цієї ситуації викликало жваве обговорення у соціальних мережах. Далі розкаже «Yes-Zhytomyr» з посиланням на gazeta.ua

Президент відвідував Запоріжжя у рамках робочого візиту і ввечері провів зустріч з мешканцями міста. Дивна ситуація виникла тоді, коли з натовпу почали викрикувати питання, схожі на «Чому ви переслідуєте Анатолія Шарія?»

Але враховуючи те, що через погану якість не можна зрозуміти, що та рука, що зривала шапку, належить президенту, тому що поруч з ним був охоронник, адміністрація президента ситуацію із зірваною шапкою назвала випадковістю.

Крім того, у мережі є відео, де президент ніби ущипнув за ніс людину, що перебувала у натовпі. Відео було опубліковано без звуку, тому не зрозуміло, що сказав той чоловік Порошенку.

Колишній журналіст Анатолій Шарій поїхав з України у 2012 році, наразі він відомий російський блогер, СБУ підозрює Шарія, що він співпрацює з російськими спецслужбами. У 2017 році Служба безпеки України оголошувала офіційне попередження помічниці Шарія за антиукраїнську діяльність.

У січні цього року Шарій писав на своїй сторінці у Фейсбук, що він заплатить 15 тисяч гривень тій людині, що публічно запитає у президента Порошенка про переслідування журналістів.

Нагадаємо, що раніше кандидат у президенти України Ігор Шевченко написав у Фейсбук, що під час економічного форуму у швейцарському Давосі зміг взяти чотири шапки замість одної. За традицією в Давосі можна взяти одну в’язану синю шапку зі спеціального контейнера. Шевченко зазначив, що коли він брав шапки, його зупинив охоронець, але Шевченко не зупинився.