Четвер, 17 Вересня, 2020

Петро Порошенко в Житомирі: запустимо програму будівництва гуртожитків для контрактників

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Президент Петро Порошенко у рамках робочого візиту до Житомира відвідав 95-у окрему десантно-штурмову бригаду Збройних Сил України. У військовому містечку Порошенко ознайомився з тим, як виконуються роботи з будівництва та капітального ремонту військових об’єктів бригади.

Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

Були побудовані 4 гуртожитки поліпшеного планування, капітально відремонтовані їдальня та котельня, проведено роботи з благоустрою військового містечка та з відновлення інженерних мереж. На сьогоднішній день роботи були успішно закінчені та 4 гуртожитки готові до заселення.

Президент побував у приміщенні одного з нових гуртожитків та провів зустріч з військовими, які будуть там проживати. Окрім того, Порошенко відвідав солдатську їдальню та пообідав разом з десантниками.

Під час зустрічі з військовими Порошенко відмітив, що це дуже важливий день для бригади, адже працює президентська програма, що покликана забезпечити воїнів-контрактників житлом та починають експлуатуватися перші гуртожитки саме для десантників. Також він нагадав, що програма працює в тому числі на гроші, які були вкрадені старою владою, а сьогодні ці кошти конфісковані до бюджету держави.

«В якості першого пріорітету я сказав, що ми будемо будувати завод по виробництву боєприпасів, будувати найсучасніші зразки озброєння, в тому числі і для десантно-штурмових військ. І запустимо програму побудови для 23 тисяч контрактників 184 гуртожитків», – сказав Президент.

Президент сказав слова вдячності військовослужбовцям за їх службу та побажав мирного неба. Але підкреслив, що мир має базуватися виключно на національних інтересах України.

Перед тим, як оглянути новий гуртожиток, Порошенко разом з десантниками традиційно запустив до будівлі кота. Ознайомившись з новими умовами проживання, Президент розмовляв з військовими та розпитав у них, в яких умовах вони жили раніше.

Окрім того, Порошенко вручив нагороди воїнам за особисті заслуги у зміцненні обороноздатності України та зразкове виконання службових обов’язків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...