Субота, 21 Травня, 2022

Петро Порошенко в Житомирі: запустимо програму будівництва гуртожитків для контрактників

Президент Петро Порошенко у рамках робочого візиту до Житомира відвідав 95-у окрему десантно-штурмову бригаду Збройних Сил України. У військовому містечку Порошенко ознайомився з тим, як виконуються роботи з будівництва та капітального ремонту військових об’єктів бригади.

Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

Були побудовані 4 гуртожитки поліпшеного планування, капітально відремонтовані їдальня та котельня, проведено роботи з благоустрою військового містечка та з відновлення інженерних мереж. На сьогоднішній день роботи були успішно закінчені та 4 гуртожитки готові до заселення.

Президент побував у приміщенні одного з нових гуртожитків та провів зустріч з військовими, які будуть там проживати. Окрім того, Порошенко відвідав солдатську їдальню та пообідав разом з десантниками.

Під час зустрічі з військовими Порошенко відмітив, що це дуже важливий день для бригади, адже працює президентська програма, що покликана забезпечити воїнів-контрактників житлом та починають експлуатуватися перші гуртожитки саме для десантників. Також він нагадав, що програма працює в тому числі на гроші, які були вкрадені старою владою, а сьогодні ці кошти конфісковані до бюджету держави.

«В якості першого пріорітету я сказав, що ми будемо будувати завод по виробництву боєприпасів, будувати найсучасніші зразки озброєння, в тому числі і для десантно-штурмових військ. І запустимо програму побудови для 23 тисяч контрактників 184 гуртожитків», – сказав Президент.

Президент сказав слова вдячності військовослужбовцям за їх службу та побажав мирного неба. Але підкреслив, що мир має базуватися виключно на національних інтересах України.

Перед тим, як оглянути новий гуртожиток, Порошенко разом з десантниками традиційно запустив до будівлі кота. Ознайомившись з новими умовами проживання, Президент розмовляв з військовими та розпитав у них, в яких умовах вони жили раніше.

Окрім того, Порошенко вручив нагороди воїнам за особисті заслуги у зміцненні обороноздатності України та зразкове виконання службових обов’язків.