Субота, 21 Травня, 2022

Потужна промова Володимира Зеленського в «Житомирській Політехніці»

Володимир Зеленський відвідує міста України з робочими поїздками. Завітавши до нашого міста Президент представив Стратегію розвитку регіону до 2027 року, деталями поділиться Житомир Yes.

Стратегія розвитку регіону до 2027 року

Володимир Зеленський завітав до «Житомирської Політехніки». Саме там відбулася його потужна промова з приводу найближчого майбутнього.

Глава держави зауважив, що найбільшою метою створення стратегії є отримання в найближчі роки кожному регіону, області свою дорожню карту. Він висловився щодо сильних сторін нашого краю. Він наголосив на тому, що кожний житель Житомирщини може приймати активну участь в становленні нашого краю. Житомирщина може дійсно стати кращою, Володимир Зеленський зазначив, що для цього необхідно не тільки замовляти послуги, але й контролювати їх виконання.

Володимир Зеленський неодноразово наголошував на тому, що успішний край прирівнюється до успішної України. Кожний край є унікальним, має свої переваги, Житомирщина в тому числі. Володимир Зеленський зазначив, що наша область є унікальною, адже має близько 85% від всієї кількості запасів титанових руд в Україні. Окрім цього, Житомирська область славиться видобутком кварциту, покладами напівдорогоцінного каміння. В цілому, як відмітив Президент України, Житомирщина має величезний аграрний капітал.

Житомирщина дійсно характеризується унікальними кліматичними, природними умовами. Близько 200 об’єктів природно-заповідного фонду (в тому числі і державного значення) знаходяться на її території. Це відкриває можливості для розвитку туристичної, рекреаційної сфери.

Перспективи Житомирщини

Житомирщина характеризується розвиненим аграрним сектором, вона межує зі столицею, є прикордонною областю. Завдяки цьому наш край має транзитний потенціал, що створює додаткові можливості.

Виступив також Віталій Бунечко, котрий описав пріоритети на найближчі роки.

  1. Заготівля деревини.
  2. Поступовий перехід до виробництва продукції з високою доданою вартістю.
  3. Завершення легалізації видобутку копалин.

Не оминув голова Житомирської обладміністрації і соціальний аспект – соціальну підтримку жителів Житомирської області. Мова йде про охорону здоров’я, містяни мають отримувати якісні послуги з використанням сучасного обладнання.

Варто відмітити, що до 2026 року планується будівництво 15 закладів дошкільної освіти, роботи по реконструкції 22 приміщень під садочки. На Житомирщині планують відкрити нові групи. Такі зміни позитивним чином вплинуть на ринок праці, завдяки цьому планується створення близько 2500 нових робочих міст.

На зустрічі був присутній ректор «Житомирської Політехніки, представник «Слуги народу» Віктор Євдокимов, Андрій Клочко, Олександр Дмитрук та кандидати у депутати місцевих рад усіх рівнів від партії «Слуга народу».

Наприкінці зустрічі Володимир Зеленський промовив, що прагне і просить місцеву, центральну владу робити все для свого краю. Він зазначив, що варто це робити добре, і намагатися швидше, адже цього так чекають містяни.