Субота, 26 Вересня, 2020

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий наразі займає посаду ректора «Житомирської політехніки». Детальніше про його заслуги, діяльність, внесок в розвиток міста, розповість Yes-Zhytomyr.

Віктор Євдокимов

Він виконує обов’язки ректора Державного університету «Державна політехніка» та є кліриком Свято-Андріївського монастиря в нашому місті. Віктор Голубовський підтвердив дану інформацію. Віктор Євдокимов дійсно служив в монастирі, в храмі при монастирі. Відомо, що він проповідує та звершує літургії.

Віктор Євдокимов зумів побудувати успішну кар’єру. Він особисто знає, як вибудовувати функціональну інституцію, адже зайнявся повною реновацією університету. Він володіє такими навичками, як кризовий менеджер, вміє неординарно підходити до вирішення тієї, чи іншої проблеми.

За роки своєї діяльності ректор «Житомирської політехніки» реалізував низку ініціатив, піднявши Державний університет на вищу позицію.

Стратегія розвитку Житомирської області

Житомирщина дійсно потребує кардинальних змін, їх впровадження. Мова йде про повне оновлення політичної системи, нову якість політиків. Важливим етапом для Житомира та області є дотримання єдиних принципів та рішень. Формування чіткої стратегії подальших дій лише сприятиме цьому.

Команда «Слуги народу» акцентує також увагу на завершенні децентралізації. Головне її завдання є створення сприятливих умов для економічного, соціального розвитку громад. Тобто містяни зможуть швидко, зручно вирішувати питання, проблеми, котрі виникають в нашому краю.

Пріоритетом для команди «Слуги народу» є збереження та розвиток закладів освіти, медичної галузі. Соціальна адресна підтримка орієнтована на ту категорію людей, котрі її дійсно потребують.

Окремо варто виділити економічний та соціальний розвиток Житомирської області. Команда працюватиме над сприянням розвитку малого, середнього бізнесу в громадах. Для цього «Слуги народу» будуть створювати прозорі та головне зрозумілі механізми залучення грантів та інвестицій. Активно буде впроваджуватися мікрокредитування, враховуючи нові програми уряду.

В Житомирській області необхідно приділити увагу питанню екологічної безпеки. Основним завданням в даній сфері є напрацювання програм ефективної діяльності щодо захисту довкілля. Будівництво комплексів для переробки побутових відходів, сміття, покращення якості питної води, обладнання на каналізаційних системах, очисних спорудах – всі ці питання потребують вирішення.

«Зе!місцеві»

Президент України формує в кожному регіоні свою, надійну команду, з якою можна буде будувати країну. Мова йде про очищення України, кожний її куточок від корумпованої «еліти», популістів, хабарників. Важливе місце в цьому процесі займають місцеві вибори, котрі виступають фінальним кроком перезавантаження влади країни. Від вибору жителів Житомира залежить стратегічний розвиток, якість впровадження проєктів, рівень життя кожного містянина.

Команда Президента України постійно шукає сильних представників громадськості. Мова йде про тих громадян, котрі розділяють цінності «Слуги народу», готові працювати над сприянням добробуту рідного регіону.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Моніторинг місцевих виборів у Житомирі

Напередодні проведення місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня, проведено соціологічне опитування містян. Детальніше про готовність житомирян прийти на вибори, та кому вони...

Візит прем’єр-міністра до Житомирщини

Денис Шмигаль завітав до Житомирщини. Першим місцем, куди він навідався, став «Коростенський завод МДФ». Прем’єр-міністра України зацікавив проєкт модульного інфекційного відділення. Його...

Голосувати будуть в масці і без дітей: як будуть проходити вибори

Кабінет міністрів України затвердив здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборчого процесу. Рішення Уряд ухвалив 14 вересня під час позачергового...

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...