Субота, 25 Червня, 2022

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться у Черняхівському районі. 

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr” з посиланням на Житомир.info

Для того, щоб зустрітись з президентом зібралось близько сотні людей. Після приїзду Зеленський побував у місцевій амбулаторії, після чого перевірив два об’єкти, що будувалися за національною програмою “Велике будівництво”. Це новий спортивний майданчик та капітальний ремонт гімназії. Представникам ЗМІ надали дозвіл знімати лише підсумковий підхід до преси. 

Після огляду об’єктів Зеленський заявив, що Високівська гімназія – це сучасний навчальний заклад. За його словами, йому приємно побувати у Житомирській області, цей візит важливий, бо всі йдуть шляхом децентралізації, о це чудовий приклад того, як об’єднавшись змогли не просто збільшити бюджет, а й покращили умови для місцевих жителів, насамперед дітей, тобто майбутнього покоління. Президент зазначив, що ця місцева школа не уступає великій гімназії, в якій навчався Зеленський. Він відмітив правильний навчальний простір та правильний підхід до вчителів та учнів. 

Оцінка темпів реалізації проекту

Але Зеленський не наважився дати оцінку темпам реалізації “Великого будівництва” у Житомирській області. Президент сказав, що всі однаково інформовані і однаково чекають закінчення запланованих проектів. Він впевнений, що всі зможуть побачити в один момент фінал всіх цих проектів, які зробить голова облдержадміністрації разом з державою. Все можна буде побачити до кінця року і тоді можна буде робити висновки. 

“Зараз те, що ми бачимо – дійсно будуються дороги, ми це бачимо по всій країні. Мені складно порівнювати Житомирщину з іншими областями поки що, але я впевнений, що я зможу надати реальний аналіз всьому цьому проекту в кінці року”, – зазначив президент.

Крім того президент розповів про фонд боротьби з з COVID-19 та пояснив чому витрачаються гроші не за призначенням. Більше двадцяти відсотків фонду вже витрачені, але проблем з коштами немає. Є проблеми з кількістю ліжок. Тому готується багато лікарень через те, що кількість хворих збільшується. З такими технічними засобами як ШВЛ, кисень проблем немає, їх ще не дуже достатньо, але мають бути готові. Президент сподівається, що у нас це не стане такою великою проблемою як в Європі. 

Зеленський розповів і про наповнення фонду боротьби з коронавірусом. Зокрема, він говорив про те, що забрали багато коштів у різних програм, але з часом почнуть відкривати різні програми, які пов’язані з лікарнями. Також багато грошей пішло на ремонт доріг, які ведуть до опорних медичних закладів та приймальних відділень.