Субота, 21 Травня, 2022

Візит прем’єр-міністра до Житомирщини

Денис Шмигаль завітав до Житомирщини. Першим місцем, куди він навідався, став «Коростенський завод МДФ». Прем’єр-міністра України зацікавив проєкт модульного інфекційного відділення. Його презентували якраз на території заводу. Деталями візиту та проєкту поділиться Yes-zhytomyr.

Брифінг

Денис Шмигаль по приїзду оглянув підприємство, ознайомився з повним циклом виробництва. Він побачив, як на «Коростенському заводі МДФ» проходить  прийом, обробка деревини, які цехи МДФ панелей, як проходить виготовлення модульних будиночків. Після цього відбулася нарада з представниками лісової та деревообробної галузей.

Прем’єр-міністр поділився, що його зацікавив проєкт, адже вартість відділення, швидкість будівництва приблизно дорівнює двом місяцям. Використовуючи в своїй роботі найсучасніші стандарти, можливо отримати 512 ліжко-місць. Якщо порівнювати з китайськими аналогами, то вартість в 5 разів менша.

Денис Шмигаль переконаний, що це потенціал, котрий варто в найближчий час розгорнути, збудувати в якійсь з точок України. «Коростенський завод МДФ» готовий до даної перспективи, деталі вже обговорено, як і можливості. В цілому, в Україні наразі є 85 000 ліжко-місць. Вже 30 000 ліжко-місць підготовлено під прийняття хворих. У зв’язку з швидким темпом зростання епідемії, доречним є розгорнення великої кількості додаткових інфекційних відділень за сучасними стандартами. Тобто мова йде не просто про ліжко-місця.

Приїзд Президента

Нагадаємо, напередодні на Житомирщину навідався Президент України. Його візит розпочався з соціальних об’єктів ОТГ в Черняхівському районі. Далі Володимира Зеленського чекали біля «Житомирської політехніки» зі встановленою сценою та розставленими стільцями. Саме там, на вулиці Чуднівській відбулася презентація Стратегії розвитку Житомирської області, після чого Президент України представив кандидата на місцевих виборах від партії «Слуги народу».