П’ятниця, 24 Червня, 2022

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

7 вересня прес-лужба обладміністрації щодо акредитації журналістів повідомила про здійснення Володимиром Зеленським робочої поїздки до Житомирщини.

Масштабний проєкт

Президент навідується з робочими поїздками по всім регіонам України. Він разом зі своєю командою оглядає об’єкти Національної програми «Велике будівництво». Це масштабний проєкт, направлений на розбудову якісної інфраструктури України. Проєкт включає в себе дороги та школи, стадіони, дитячі садочки, центри екстреної медичної допомоги. Проєкт має мету будівництво, чи реконструкцію об’єктів.

Готуємось до візиту

Житомирщина активно готується до приїзду Президента України. Так, у селищі Озерне в ніч на 8 вересня вирішили терміново покласти асфальт. Варто підкреслити, що дорожні роботи велися в темний час доби. Очевидець Сергій Горбатюк опублікував відео на своїй сторінці у Фейсбуці, де чітко видно нічну активність дорожніх служб. «Ями по коліно» латають терміново, адже приїжджає Володимир Олександрович.