Четвер, 23 Червня, 2022

З 1 січня у Житомирі може зупинитись лікеро-горілчаний завод

З 1 січня 2020 року можуть зупинитись потужності Житомирcького лікеро-горілчаного заводу.

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Станом на сьогодні підприємство вже два місяці не працює. Якщо цей, відомий на всю Україну, завод припинить свою роботу, то понад чотири сотні працівників будуть без роботи. Таку інформацію надав керуючий юридичним відділом ДП “Житомирський лікеро-горілчаний завод” 18 грудня на сесії обласної ради.

За його словами, з 1 січня наступного року колектив працювати не буде, тому що підприємство вже два місяці стоїть. Працівники вже декілька разів збирались для обговорення цієї ситуації та щоб висловити недовіру керівництву. Люди не отримали заробітню плату за листопад, а за жовтень отримали тільки частину. 

Станом на цей місяць людям, що працюють на заводі, винні дванадцять мільйонів гривень. Це борг по зарплаті. Також, є заборгованість з акцизу – дев’ять мільйонів, за комплектуючі – п’ятнадцять мільйонів гривень. Вже на наступному тижні банк має заблокувати рахунки підприємства. 

Депутатський корпус Житомирської обласної ради ухвалив рішення про те, щоб направити звернення до Президента України та Уряду стосовно вирішення цієї проблеми. Завод має працювати та його потрібно зберегти. 

Нагадаємо, що Житомирська міська рада також відправила звернення до керівників держави, у якому депутати просять вирішити ситуацію, яка склалася на відомому та історичному заводі. 

Раніше повідомлялося, що житомирський міський голова Сергій Сухомлин розкритикував нову розмітку, яку зробили на майдані Соборному. Про погану розмітку почали говорити депутати міської ради під час сесії, коли розглядали питання обрання нового заступника мера по питанням транспорту. Сухомлин зазначив, що нова розмітка йому відразу не сподобалась, але вона все ж таки працює. Швидкість на майдані дійсно знизилась і це добре. Але там вже з’явилися діти, що катаються на скейтах і це небезпечно.