Субота, 25 Червня, 2022

Житомирському багатодітному військовому передали комунальне приміщення

Виконком Житомирської міської ради восьмого грудня погодив дозвіл на створення проєктно-кошторисної документації нежитлового приміщення для військовослужбовця, який самостійно виховує п’ятьох дітей. Напередодні дружина учасника бойових дітей померла, а жити родина була вимушена на орендованій квартирі. Наймолодшій дитині наразі виповнилося тільки три місяці. Це не перший випадок, коли Житомирська міська рада надає військовослужбовцю нежитлове приміщення для переобладнання і переїзду разом із родиною, пише yes-zhytomyr.com.uа.

Яке приміщення передали родині військовослужбовця?

Це нежитлове приміщення раніше належало виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №13 Житомирської міської ради. Половина наразі орендується  керівною компанією “Полісся”, а на іншу претендуватиме військовослужбовець. Влада надає дозвіл на його проживання у приміщення комунальної власності. Представники міської ради пообіцяли допомогти з проведенням ремонтних робіт у нежитловому приміщенні та підтримувати військовослужбовця на всіх етапах переїзду.

Крім того, до представників бізнесу звернувся з проханням мер міста Житомир Сергій Сухомлин. Він наголосив на необхідності допомоги офіцеру, військовослужбовцю та учаснику бойових дій. Міський голова висловив прохання підтримати родину, долучитися до допомоги та підтримати захисника. 

Контролюватиме виконання рішення виконавчого комітету заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Житомирської міської ради Сергій Кондратюк. 

Житомирська міська рада не вперше допомагає військовим, які опинилися у складних ситуаціях

У 2019 році приміщення для проживання надалося іншому військовослужбовцю і його родині – підполковнику Збройних Сил України. Чоловік має чотири нагороди, орден Богдана Хмельницького та три відзнаки. В черзі на житло стояв близько двадцяти років, проживаючи весь цей час разом із родиною у гуртожитку. 

Під час чергового засідання виконком погодив розробку ПКД, а приміщення, про яке йшла мова, це колишнє Виробничо-Житлове ремонтно-експлуатаційне комунальне підприємство №14 Житомирської міської ради. Частину було заплановано переобладнати на двокімнатне помешкання для сім’ї учасника Антитерористичної операції. 

Мер міста Сергій Сухомлин повідомив, що такі приміщення залишилися після ЖЕКів та їх планують надавати людям, які цього потребують.Рішенням виконавчого комітету вони виділяються для учасників Антитерористичної операції та людей з інвалідністю. У декількох таких квартирах вже проживають військовослужбовці з 95-ої бригади. 

Ремонтом приміщення військовослужбовець займався самостійно. Чоловік та його дружина наголошують, що це було достатньо тяжко, бо їм дісталася не звичайна житлова квартира, а приміщення, яке потрібно на неї переобладнати. Під час першого візиту подружжя до майбутнього помешкання, там не було стін, світла, води, каналізації та газу.