Субота, 25 Червня, 2022

Samsung Galaxy J: брендові гаджети на будь-яку кишеню

Кожен користувач бажає тримати в руках якісно зібраний смартфон, який і «око порадує», і не підведе в потрібну хвилину. Але не всі виробники готові запропонувати продукцію для бюджетного сегмента, нехтуючи цілою кастою покупців. Лінійка смартфонів Samsung Galaxy J стане відмінною альтернативою дорогим гаджетам, і інтернет-магазин «Стилус» готовий це довести.

Серія Samsung Galaxy J представляє найбільшу бюджетну категорію пристроїв від бренду. Всі представники лінійки мають хорошу начинку і простий функціонал, захований під привабливий корпус. Щоб зробити огляд моделей Galaxy J, розберемося в послідовності їх появи.

2015 – початок нової ери

Першими побачили світ Samsung Galaxy J1, J5 і J7. Всі моделі мають закруглену форму корпусу, верхні і нижні рамки (які в J1 були трохи ширше). Характеристики моделей:

 • Galaxy J1 – скромний за характеристиками смартфон з TFT-дисплеєм на 4,3 дюйма, камерою на 5 МП і акумулятором на 1850 mAh. У тому ж році вийшла модифікація на 2 сім-карти.
 • Galaxy J5 – надійний смартфон на 4-ядерному процесорі Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916, володіє дисплеєм 5 “і збільшеним до 2600 mAh акумулятором. Отримав підтримку NFC.
 • Galaxy J7 – старша версія з потужним 8-ядерним Exynos 7580, оснащена Super AMOLED-екраном на 5,5 “, автономність до 3000 mAh.

2016 – розквіт колекції Samsung Galaxy J

2016 рік ознаменувався відновленням трьох попередніх версій і виходом Samsung Galaxy J2 Prime, J3 Pro, J2, J2 Pro, J7 Prime, J5 Prime, J1 mini. Огляд деяких моделей:

 • Galaxy J1 – знайшов підтримку 2-х SIM-карт, новий процесор і дві камери. Покращення торкнулися продовження автономності, збільшення Super AMOLED-дисплея до 4,5 “.
 • Galaxy J5 – рамки стали менше, дисплей на 0,2 дюйма більше, а акумулятор на 500 mAh продуктивніше.
 • Galaxy J1 mini – міні-смартфон на 4 “отримав скромний дисплей з меншим відображенням кольорів і «урізану» версію акумулятора.

2017 – гідне продовження

У 2017 продовжилася традиція недорогої серії випуском Galaxy J3, J3 Emerge, J5, J7 Pro, J7 Max і свіженького Galaxy J7:

 • Galaxy J3 – представник бюджетної категорії, що працює на процесорі SoC Exynos 7570. Оснащується 5-дюймовим екраном і продуктивною начинкою. Поповнився блакитним забарвленням.
 • Galaxy J7 – дизайн став сучаснішим, корпус легше, а бічні рамки тонше, зберігши колишню діагональ. Розбавив низку блакитним і рожевим кольором. Підвищив якість зображення вдвічі.

2018 – рівень Samsung Galaxy J, гідний флагманів

Найплідніший рік, який поповнив колекцію недорогих смартфонів Samsung новими моделями. Розглянемо найяскравіші з них:

 • Galaxy J2 Core – компактний телефон з широкими рамками, отримав більше вільного простору і оптимізацію продуктивності.
 • Galaxy J4 і J4 Plus – знайшли екран з ефектом занурення, режим багатозадачності, камеру з якісної нічний зйомкою і екрани на 5,5 і 6 “.
 • Galaxy J6 і J6 Plus – стильні пристрої з тонкими рамками, режимом розділеного екрану і безмежним AMOLED HD + екраном.
 • Galaxy J8 – ультрамодний гаджет в чорному, сірому і золотому кольорі відрізняється подвійною основною камерою, функцією розпізнавання обличчя, великим дисплеєм на 6 “, функцією «живого фокуса».

Не обов’язково гнатися за дорогими моделями, щоб отримати надійно укомплектований брендовий пристрій. Лінійка смартфонів під чарівним знаком J знайде шанувальників на кожну модель, пропонуючи функціональну роботу, широкий асортимент і доступну вартість.