Субота, 25 Червня, 2022

Індивідуальний дизайн вашого гаджету: як виразити свою унікальність

Сучасна людина не уявляє свого життя без гаджетів, які допомагають і в роботі, і в повсякденному житті. Лише за одним виглядом смартфону чи планшету можна сказати чимало про його власника. Тому, кожен прагне придати яскравий та індивідуальний смак своєму гаджету.

Виділити свій смартфон серед маси інших можна за допомогою чохлів, великий вибір яких представлений в інтернет-магазині gisolo.com/. Зайшовши на сайт, ви можете обрати не лише індивідуальні дизайнерські чохли, а й створити свій власний.

Так, для того, щоб отримати неповторний та індивідуальний чохол для телефону варто вибрати модель та колір пристрою, а також тип чохла.

Який тип чохла для телефону обрати

На сьогодні чохли для гаджетів випускають у формі книжки або бамперу. Розглянемо плюси та недоліків обох видів.
Найпопулярнішим видом смартфонів є так звані бампери, які поділяються на силіконові, гумові, пластмасові та металеві. Цей вид чохла захищає лише задню частину смартфону від пошкоджень, скло гаджету захищене від різноманітних впливів міцним склом. 

Зазвичай виробники телефонів рекомендують їхнім власникам купувати чохли саме у формі бампера, оскільки кожна компанія розробляє свою індивідуальну лінію чохлів, яка враховує всі особливості гаджету. Однак, бампери мають і свої недоліки, серед яких: відсутність захисту екрану при падінні телефону, під час носіння гаджету в сумці чи кишені існує ризик виникнення подряпин на склі.

чохол

Більш надійним захистом є чохол для гаджета у формі книжки. Завдяки міцній конструкції та панелі, що закриває екран, ваш телефон повністю захищений від ушкоджень. Однак, вагомим недоліком чохла-книжки є досить велика громіздкість, через що його незручно носити в кишені, відсутність практичності, оскільки однією рукою важко відповідати на дзвінки чи переключати функції гаджету. Окрім цього оригінальні чохли відомих брендів мають високу ціну.

Чому варто обирати Gisolo

В інтернет-магазині Gisolo ви знайдете чохол на будь-який смак та вибір. При цьому яскраві та оригінальні чохли дозволять вам виділятися як на вечірці, так і в офісі.

В своїх чохлах бренд поєднує елементи вуличного мистецтва, моди та стилю. Щодня талановита команда дизайнерів створює нові яскраві види чохлів для телефонів, планшетів та ноутбуків. Завдяки креативним аксесуарам клієнти магазину можуть розкрити свою індивідуальність та імідж. Окрім цього онлайн-консультант допоможе вам швидше та простіше зупинити свій вибір на потрібному вам чохлі для гаджету.