Субота, 25 Червня, 2022

Чи заслуговує смартфон Xiaomi Redmi 7A на увагу покупців?

Одними з найкращих смартфонів сучасності є пристрої від “новачка” на ринку комп’ютерної та мобільної техніки – смартфони китайської компанії Xiaomi, заснованої дев’ять років тому. Майже одразу після виходу на ринок компанія Xiaomi у 2014 році зайняла третю сходинку світового рейтингу смартфонів, поступившись компаніям Samsung та Apple. 

Сьогодні компанія Xiaomi запустила кілька серій потужних смартфонів, серед яких найвідоміші – смартфони серії “А”. “Класичним” зразком смартфона цієї серії став смартфон Xiaomi Redmi 7A, хоч модель і з’явилася на ринку мобільної техніки тільки в травні цього року.  

Характеристики смартфона Xiaomi Redmi 7A 

Смартфон Xiaomi Redmi 7A володіє “традиційним” набором технічних параметрів, які присутні в кожному пристрої компанії. Як і зазвичай, це – 8-ядерний процесор, 2 Гб оперативної пам’яті та 16 – флеш-пам’яті тощо. 

Основа смартфону – потужна платформа Qualcomm Snapdragon 439 – чудовий бюджетний варіант, доступний для кожного. Крім того, смартфон цієї моделі володіє сильною батареєю, потужністю в 4000 мАч.  

Тішить і оптимальна величина екрану – 5.45 “, дозвіл – 1520х720. Цього цілком достатно для задоволення потреб пересічного користувача. До того ж, ця модель є досить “легкою”: вага телефона становить тільки 165 г.  

ксиоми

Відгуки покупців про смартфон Xiaomi Redmi 7A 

Загалом, думки покупців про смартфони цієї моделі розділилися: дехто називає смартфон чудовим телефоном за ці гроші, дехто ж навпаки переконаний, що пропозиція виробника, втілена в цій моделі, не заслуговує на увагу.  

Серед позитивного в телефоні користувачі найбільше вказують на абсолютно доступну ціну, захист від водяних крапель, потужна батарея, яка зберігає телефон без заряду впродовж тривалого періоду часу, а також хороший за ці гроші екран.  

Коли ж звернути увагу на недоліки смартфона, то досить часто користувачі вказують на занадто масивні “рамки” в телефоні, які займають багато місця. Смартфон позбавлений сканера відбитків пальців, тому у користувачів виникають питання щодо безпеки телефона.  

Заряджається Xiaomi Redmi 7A досить довго, однак потім відповідно довго зберігає заряд.  

Орієнтовна ціна на смартфон Xiaomi Redmi 7A стартує від 3000 гривень до 3300 гривень. Крім того,  в інтернет-магазині “Comfy” можна скористатися кредитними послугами і сплачувати за телефон частинами. До того ж, магазин пропонує скористатися акціями та знижками, аби покупка була максимально доступною пересічному покупцеві.