Понеділок, 23 Травня, 2022

"Root": хай буде лісова справедливість!

купить игру Root

Гра Root (повний опис тут) – захоплююча боротьба за справедливість і владу в чарівному лісі. Випущена гра відносно недавно – в серпні 2018 року, але за цей час вже встигла отримати масу хвалебних відгуків і нагород:

  • Краща інноваційна настільна гра-стратегія (2018 рік);
  • Настільна гра року (Golden Geek версія, 2018 рік);
  • Премія Cardboard Republic Striker Laurel Winner (2018 рік);
  • Кращий ігровий дизайн (Golden Geek версія, 2018 рік);
  • Номінація в премії Origins Awards (2019 рік);
  • 19 місце серед кращих військових ігор (рейтинг BoardGameGeek).

Огляд: сюжет, нюанси і мета гри

Пустити своє коріння в казковому лісі можуть всі бажаючі старше 10-ти років. Гравців повинно бути від 2-х до 4-х, не більше. Мета – виконати завдання з карти переваги або зібрати 30 переможних очок. Фракції повністю асиметричні, а тому підготовка до гри для кожної зі сторін проходить по-різному. Обов’язково ознайомтеся з усіма партіями, прочитавши опис. І вже після вибирайте вподобану сюжетну політичну лінію:

  • Маркіза де Котé, яка посіла трон, принесла з собою безліч проблем лісовим мешканцям. Вона вирубала майже всі дерева і приступає до забудови;
  • Крилата династія бажає повернути собі трон, поваливши Кішку. Підлеглі пернатих політиків виконують всі укази, не ставлячи питань;
  • Лісовий союз, сформований відносно недавно, не бажає підкорятися жодному з правителів. Революційний рух лісових повстанців має іншу ідеологію;
  • Лісовий Бродяга теж бажає заявити про свої закони. Він кидається в політичний бій зовсім один, не вміючи толком вести бій. Але його пильне око і вмілі руки готові йому допомогти.

Коріння гра: на пошуки призначення!

Гра “Коріння” не дозволить занудьгувати. Роблячи хід, завжди потрібно бути напоготові, планувати стратегію, розподіляти ресурси, вести переговори і контролювати свої території, чекаючи підстав від супротивників. До того ж, граючи за різні фракції, ви ніби починаєте абсолютно іншу гру, адже політичні сюжети і дії надзвичайно різноманітні. Настільна гра “Root” – ідеальний варіант для досвідчених стратегів, які люблять проводити час весело і досягати панування.

Пустити своє коріння в казковому лісі можуть всі бажаючі старше 10-ти років. Гравців повинно бути від 2-х до 4-х, не більше. Мета – виконати завдання з карти переваги або зібрати 30 переможних очок. Фракції повністю асиметричні, а тому підготовка до гри для кожної зі сторін проходить по-різному. Обов’язково ознайомтеся з усіма партіями, прочитавши опис.