Субота, 21 Травня, 2022

Як вибрати мийку на кухню?

Для того, щоб на вашій кухні було комфортно, хотілося проводити час, вагоме значення має обстановка. При виборі мийки для кухні з нержавіючої сталі житомирянам слід враховувати кілька ключових моментів. Таким чином, вдасться вибрати місткий, функціональний і простий у догляді виріб, який гармонійно впишеться у стиль кухні.

Основні фактори

Йдеться про такі базові питання, як:

 • габарити приміщення;
 • кількість членів сім’ї;
 • як часто у сім’ї готують удома;
 • чи є посудомийна машина.

На великих кухнях набагато простіше експериментувати, поєднувати різні дизайнерські комбінації. У невеликих приміщеннях, потрібно враховувати багато чого, спираючись на компактність і раціональне використання вільного простору.

Яку форму мийки вибрати на кухню?

Звичайно, незважаючи на всю різноманітність, важливо не забувати про власні вподобання. У кожного виду є свої переваги та недоліки.

 1. Класична мийка круглої форми. Це універсальний варіант, звичний для кожного.
 2. Трохи цікавіше виглядає мийка квадратної форми. Основна перевага такого варіанту – місткість.
 3. Наступний варіант – прямокутна мийка. Цей вибір виділяється місткою чашею. Для використання потрібна відповідна стільниця.
 4. Трикутний блок або кутова мийка вважається оптимальним варіантом для компактних кухонь.
 5. Окремо слід виділити мийки нестандартних розмірів. Наприклад, виділяються оригінальністю трапецієподібні або шестикутні мийки. За ексклюзивність доведеться доплатити.

Якщо розглядати різновиди мийок за типом установки, то можна виділити накладні, врізні, підстільні мийки, що вбудовуються. Це популярні варіанти інсталяції, важливо вибрати серед них свого фаворита.

Критерії вибору мийки на кухню

Крім типу, можна виділити масу інших параметрів, від яких залежить ваш комфорт:

 • який матеріал виготовлення. Вважається міцною та надійною мийка з нержавіючої сталі. Крім матеріалу, звертайте увагу також на товщину стін. Доступні також варіанти зі штучного каменю, граніту;
 • догляд за кухонною мийкою. Ще перед покупкою краще дізнатися про основні рекомендації;
 • ціна виробу. Стандартні моделі відрізняються найчастіше простотою та доступністю. За оригінальність, можливо, химерний дизайн доведеться доплатити.
 • вибір виробника. Тут перед користувачем стоїть вибір: український бренд та закордонний. Кому ж у результаті віддати перевагу?

Покупка мийки у надійного виробника онлайн

Житомиряни можуть підібрати найкращу мийку на кухню, у тому числі з нержавіючої сталі на офіційному сайті магазину «Hansgrohe». Це бренд, який займається випуском якісних душових систем, душу, кухонних мийок, змішувачів для кухні та ванної кімнати. Вироби компанії виділяються на тлі конкурентів, їх об’єднує дизайн і довговічна якість. Товари бренду легко використовувати, жодних складнощів не виникає, адже продумані всі функції до дрібниць.

Ваша кухня стане повноцінною, у ній захочеться провести більше часу. Товари Hansgrohe допоможуть у цьому.