П’ятниця, 24 Червня, 2022

Чутність, ремонт та проводка: як вибирати квартиру?

Первинний огляд квартири – це єдине, що дозволяє вам швидко оцінити стан майбутньої покупки. Наступного разу ці ж володіння ви будете оцінювати вже в ролі господаря. Варто заздалегідь розуміти, в якому стані знаходиться житлоплоща і що робити з нею в подальшому.

Технології побудови

Ідеальний варіант при покупці квартири – вже усталений будинок після декількох років експлуатації. Новобудова не завжди виправдовує якість ремонту. Тому, якщо хочете купити квартиру в Житомирі недорого, придивіться до вже перевірених варіантів, а знайти безліч квартир ви можете через сервіс OLX.
Тут ваш огляд номінальний, краще провести його в інтернеті:

  • з яких матеріалів виготовлений будинок;
  • на якій землі стоїть;
  • як швидко прийняли його в експлуатацію.

Якщо були якісь проблеми на початковому етапі, то вони можуть проявитися вже пізніше. Тому уважно вивчіть доступну інформацію.
внутрішні характеристики

В першу чергу перевіряйте чутність. Якщо ви будете дивитися квартиру після роботи, то ударні і повітряні шуми будуть помітні. В іншому випадку доведеться або звикати до нових шумів, або витрачати гроші на додавання шумоізоляції в квартирі.

Також оцініть поточний ремонт. Уточнюйте у господарів інформацію про перекриття і останній капітальний ремонт. Кривизна стін може візуально зникати за допомогою шпалер або меблів. Вихід із ситуації – використання будівельного рівня. Перевіряйте уважно кути на наявність цвілі і грибкових плям.

Важливий елемент первинного огляду – вивчення сантехніки. В рамках цього оглядайте:

  • стояки і батареї;
  • труби по всій квартирі;
  • всі кути у ванній кімнаті.

Якщо у всьому будинку немає ремонту, а тільки додані панелі навколо унітазу або ванни, бажано заглянути під одну з них. Так ви перевірите відсутність цвілі, тарганів. Дослідити проводку в невідомій квартирі складніше. Візуально потрібно досліджувати розетки, вимикачі і основний щиток. Якщо будуть серйозні несправності, ви їх помітите. Решту можна виправити протягом ремонту.