Субота, 25 Червня, 2022

Коли і навіщо потрібно записуватися до гінеколога

Багато дівчат і жінок задають питання, наскільки часто потрібно проходити планову перевірку. Відповіді можна знайти, перейшовши на сайт. Житомирянкам буде цікавою дана інформація.

Причини обов’язкового походу до гінеколога

  1. Завдяки профілактичним походам до гінеколога, можна своєчасно виявити хворобу. Особливо це стосується тих ситуацій, коли немає ніяких симптомів. Якщо перебувати під наглядом фахівця, тоді можна уникнути ускладнень.
  2. Завдяки походу до гінеколога, можна виявити безпліддя, а також мінімізувати негативні наслідки даного діагнозу.
  3. Велика кількість хвороб може нашкодити плоду, тому особливо важливі регулярні походи до гінеколога на етапі планування вагітності і під час самого виношування плода.

Плановий огляд: як часто

Фахівці радять відвідувати гінеколога два рази на рік, бажано, восени і навесні. Такі рекомендації можна легко пояснити, адже в цей період слабшає імунна система. Через це часті проблеми, з якими стикаються жінки, це порушення циклу.

Важливо також записуватися на прийом:

  • в період активного дозрівання;
  • перед безпосереднім початком статевого життя дівчини;
  • в період перед плануванням першої, другої, або наступних вагітностей, а також в цей час;
  • перед початком менопаузи, при наявності супутніх симптомів;
  • з метою профілактики.

Якщо двічі не виходить, тоді фахівці з Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини радять житомирянкам звертатися за професійною консультацією гінеколога хоча б раз на рік.

Доведено на практиці, що регулярне звернення допомагає бути впевненим у своєму здоров’ї. Це реальний і дієвий спосіб того, як можна уникнути негативних наслідків.