Субота, 25 Червня, 2022

Садовий візок – незамінна річ для кожного садівника

Жоден дачник не може уявити своє заміське життя без таких рутинних завдань як полив рослин, обрізка дерев і чагарників, посадка різних культур і контроль їх стану і росту. Але бувають дні, коли доводиться займатися більш енерговитратними і складними процесами, наприклад, розпил деревини під дрова, вирубка непотрібної рослинності, вирівнювання території і так далі.

Під час виконання всіх цих складних дій, кращим другом кожного власника дачної ділянки стає садовий візок – один з найбільш недооцінених, але незамінних елементів садового інвентарю.

Якісний і міцний візок значно полегшує роботи на ділянці. Завжди варто з розумом підходити до його вибору і придбання. Існує кілька порад, на що варто звертати увагу при покупці даного інвентарю:

Важливим критерієм буде його місткість. Вибирати садовий візок потрібно виходячи з розміру території і кількості матеріалу, який ви будете перевозити. Обсяг садової тачки варіюється зазвичай від 60 до 130 л, але не варто забувати, що місткість досить умовний показник. Сухі гілки або пісок – абсолютно різний матеріал, а значить, що кількість сировини, що вміщається, буде різною.

Вантажопідйомність також важливий фактор. З одного боку, чим більше ваги садовий візок може відвезти, тим краще. Але з кожним кілограмом штовхати інвентар буде все складніше. Тому потрібно вибирати все ж середню вантажопідйомність (від 60 до 90 кг), в даному випадку краще зробити більше кроків, ніж піддати себе ризику травми спини.

У випадку з розміром колеса все досить просто. Якщо візок оснащений великим колесом (від 30 до 50 см) з міцною шиною, робота буде йти «як по маслу». За рахунок високої амортизації ви з легкістю і зручністю будете перевозити потрібний матеріал з точки А в точку Б, навіть якщо по дорозі зустрінете велику кількість купин або будь-яких інших перешкод.

Розмір тачки – щоб уникнути неприємних ситуацій, постарайтеся заздалегідь виміряти прохід у хвіртці або двері в сарай, щоб під час робіт не зіткнутися з проблемою, коли ви не можете з подолати весь запланований шлях.

Ну і, безумовно, важливою частиною садового візка є ручки – вони обов’язково повинні бути зручними, прогумованими і не зісковзувати з рук. А їхнє розташування повинне знаходитися так, щоб з вашим ростом їх зручно було тримати під час шляху. Важлива деталь – ваше тіло обов’язково повинне міститися між ними, так руки не будуть втомлюватися.

Акумуляторний самохідний садовий візок Greenworks G40GC вирішить всі проблеми з вагою пересування, а також ви можете вибрати одну з 2 наявних швидкостей вперед і назад. Час роботи – до 22 хвилин з акумулятором 2 А/ч. Візок призначений для перевезення вантажу масою до 100 кг. Обсяг ковша становить 106 літрів, він обладнаний спеціальними місцями для надставних бортів або для кріплення вантажів ременями. Один з найбільш зручних і незамінних помічників у господарстві також забезпечить і автоматичне вивантаження сировини.

До вибору садового інвентарю завжди варто підходити з особливою увагою, адже правильний і зручний інструмент забезпечить комфорт в роботі. Своєчасно набуваючи якісні допоміжні садові елементи, ви значно полегшуєте собі дачне життя!