П’ятниця, 18 Вересня, 2020

Слухання щодо вартості проїзду в громадському транспорті

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Вже вдруге буде проведено громадське слухання за короткий час. Нагальною темою стало питання щодо необхідності підвищення вартості проїзду у міському транспорті. Детальніше про «транспортну тему» розповість Yes-zhytomyr.

Вже 4 вересня цього року о 18:00 відбудеться слухання з приводу встановлення вартості проїзду. Нагадаємо, 6 серпня представники міської ради, громади протягом двох годин обговорювали питання підвищення вартості проїзду.

Питання ще з початку року турбує перевізників, адже вони пропонують тариф, котрий не менше 7 гривень у маршрутках та 5 гривень в трамваях та тролейбусах. Згідно з проектом міської ради у випадку безготівкового розрахунку, пасажир отримуватиме знижку. Наприклад, при оплаті готівкою в маршрутці пасажир платитиме 7 гривень, при розрахунку карткою – 6 гривень. Якщо ж обладнання для автоматичної оплати в маршрутці не буде, чи воно буде знаходитися в несправному стані, то пасажир платитиме 3 гривні. 14 червня такий проект опублікувала влада.

Такі ж правила влада планує встановити і в електротранспорті. При оплаті готівкою пасажир платитиме 5 гривень, при безготівковій формі розрахунку – 4 гривні.

Планується переглянути вартість нічного проїзду. З 23:00 до 6:00 нічний тариф становитиме 10 гривень. Проект передбачає можливість пересадки між нічними маршрутами на безоплатній основі. Головне, щоб пасажир в такому випадку встиг за 30 хвилин з моменту купівлі квитка.

7 серпня рішення про підвищення вартості проїзду не прийняли, адже напередодні не було досягнуто спільного бачення ситуації. Громадськість висувало зауваження та обурення, активісти після закінчення слухання займалися збором підписів для підтримання рішення залишити вартість проїзду в транспорті незмінною.

На минулому слуханні влада прислухалася до громадськості, наразі варто чекати результати майбутнього слухання, яке пройде вже в наступної середи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...