Субота, 25 Червня, 2022

Затримані «на гарячому»: як працівників поліції спіймали під час отримання хабаря

Затримано двох патрульних «на гарячому», при отриманні хабаря у розмірі 10 000 гривень. Деталями того, що сталося та яке покарання чекає на недобропорядних патрульних розповість Житомир Yes.

Одержання неправомірної винагороди

Саме такою інформацією поділилися в прокуратурі, зазначається:

«У середу, 25 листопада 2020 року, Житомирською обласною прокуратурою спільно з УСБУ в Житомирській області викрито на одержанні неправомірної вигоди двох працівників Управління патрульної поліції в Житомирській області».

Двоє патрульних вимагали від особи, котру мали б притягнути до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, 10 тисяч гривень. Гроші особа привезла, поліцейських якраз затримано на місці події. Гроші вилучено.

Покарання патрульних

Наразі працівників патрульної поліції відсторонено від посад. Нагадаємо, це не перший інцидент притягнення патрульних до відповідальності при отриманні хабаря. Весною в Житомирі спіймали «на гарячому» патрульного, котрий пообіцяв віддати авто зі штрафмайданчика за 500 доларів. Неправомірну вигоду було вилучено, а інспектора поліції затримано, відсторонено від посади.

Нещодавно в Житомирській області також стався подібний інцидент, тільки цього разу попався капітан поліції. Він отримував 20 000 гривень, хабар за уникнення від відповідальності особи, дії якої спричинили смерть людини. Старшого слідчого Житомирської області викрила Служба безпеки. СБУ повідомили:

«За попередніми даними, посадовець поліції вимагав гроші у фігуранта кримінального провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. За неправомірну вигоду старший слідчий обіцяв фігуранту справи не оголошувати йому підозри у вчиненні тяжкого злочину». Після цього у районному центрі Пулини капітана поліції затримали.

Цього разу патрульні вимагали менше, але це не врятувало їх від відповідальності.