П’ятниця, 20 Травня, 2022

Пошкодження машин на аукціонах США

Все частіше клієнти вибирають покупку автомобіля з аукціону Америки під ключ. Таке рішення набагато вигідніше, до недоліків вибору відносять лише довгий час прибуття замовленого авто. Житомирянам варто звернути увагу на аукціон іншуренс, який означає страховий Аукціон США.

Спеціалізація

Компанія Columb Auto спеціалізується на транспортних засобах, які побували в ДТП, або були викрадені, втоплені, присутній заводський брак, наприклад. Тобто мова йде про ті автомобілі, які потрапляють під страховий випадок. Машини, представлені на аукціоні Колумб Трейд, мають ушкодження різного ступеня важкості. Учасниками торгів найчастіше є страхові компанії, сертифіковані банки і дилери. Крім автомобілів, можна побачити різного роду техніку.

Варіанти проведення автомобіля під ключ

Житомиряни мають змогу вибрати один з наступних варіантів.

  1. Щоб стати власником автомобіля під ключ, клієнт може узгодити з компанією Колумб параметри. Вказується рік випуску і модифікація, модель автомобіля, двигун, коробка передач. Клієнт вказує комплектацію салону і колір машини, показник максимального пробігу, можливо, будь-які додаткові функції.
  2. Другий варіант полягає в тому, що клієнт самостійно підбирає авто на майданчику аукціону Колумб Авто. Слід пам’ятати, що вибираючи даний спосіб, ви заощадите близько 40% коштів від ринкової вартості в Україні. Спробувати точно варто.

Пошкодження

Компанія не перший рік займається привозом великої кількості автомобілів з США. Завдяки накопиченому досвіду, можна виділити ті пошкодження, які зустрічаються найчастіше.

  1. Пошкоджена передня частина, причиною цього є наїзд на перешкоду, або ж зіткнення з транспортом.
  2. Пошкоджена задня частина, причиною чого є зіткнення з транспортом.
  3. Пошкоджена сторона, це типова проблема для американських авто, які потрапляють в ДТП. З такими дефектами найчастіше і приганяють автомобілі з США.
  4. Пошкодження – всюди, при цьому типі потрібний косметичний і кузовний ремонт.
  5. Пошкодження від граду, або від інших несприятливих погодних умов.

Наступними, не такими популярними є пошкодження верху, даху авто, природний знос, вандалізм. Доповнює список заміна, або відсутність ВІН-номера і ВІН-коду, утоплення, пожежа, причини хімічного характеру. Слід також виділити механічні пошкодження і незначні подряпини, вм’ятини.

Жителі Житомира можуть спробувати і стати щасливим власником автомобіля з США. Офіси в Україні знаходяться в Одесі, Києві, Харкові, Дніпрі (але працює компанія з клієнтами з усіх міст – віддалено), також є офіс в Білорусії – Мінську.

Вибираючи цей варіант, слід розуміти, що тривалість всього процесу, який пов’язаний з купівлею автомобіля, займе в середньому 1,5-2,5 місяці. Мова за замовчуванням на сайті – англійська, але житомиряни можуть легко вибрати російську мову для зручності. Перейшовши в меню, ви вказуєте часовий пояс, країну і місто.

Пошкодження машин на аукціонах США