П’ятниця, 20 Травня, 2022

У Житомирі витратять 200 тисяч гривень на відеоролики про коронавірус

Поки міська рада намагається економити на всьому, за відеоролики та брифінги мера про коронавірусну інфекцію доведеться сплатит з міського бюджету двісті тисяч гривень. Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Зйомка відеосюжетів має розпочатись у травні, коли Україна має почати виходити з карантину. Послуги хоче замовити виконком через тендерну систему Прозоро. 18 травня переможець тендеру має зробити наступне:

  • двадцять iнформацiйних відеороликів, в яких буде брати участь міський голова та його заступники з питань виникнення та поширення коронавірусу;
  • двадцять відеозвітів, брифінгів мера та заступників з питань запобігання виникнення та поширенню коронавірусної інфекції, а також інформація для мешканців міста про обмеження, які діють на території Житомирської громади. 

Вже відзняті відеосюжети повинні бути трансльовані телебаченням на території Житомирщини. Кошти на ці відеороботи про коронавірусну інфекцію ще не виділені, за такі зміни у програму повинен проголосувати депутатський корпус на найближчій сесії. Але тендер оприлюднили 17 квітня. 

Нагадаємо, що працівники міської ради йдуть у відпустки за власний рахунок для того, щоб віддати свої зарплати медичним працівникам, а міський голова Житомира Сергій Сухомлин пообіцяв зарплату за травень передати бригаді анестезіологів з першої міської лікарні. За його словами, всі його заступники та керівники управлінь та департаментів Житомирської міськради написали заяви про відпустки за власний рахунок, але вони будуть ходити на роботу, але без отримання зарплати. Бо пріоритетом зараз є заробітні плати для медичних працівників.