П’ятниця, 20 Травня, 2022

Популярного автоблогера оштрафували на Михайлівській

17 березня служба патрульної поліції Житомирської області оштрафувала водія, котрий вирішив прокататися по пішохідній вулиці Михайлівській. Детальніше про відомого правопорушника розповість Житомир Yes.

Дріфт на новенькій Ауді

Засновник популярного автомобільного порталу InfoCar.ua, Павло Кащук подякував житомирським поліцейським за працю та привітність. Він додав, що в навіть Києві так чітко йому ще не зачитували права.

На Youtube згодом опублікували відео з дріфтом Ауді на майдані Соборному. В нашому місті відбувся тест-драйв новенької Audi e-tron GT.

Павло Кащук

Він є автоблогером, засновником порталу InfoCar.ua. Окрім цього, його називають автожурналістом та волонтером. Він на власному прикладі показав, як це, не слідувати тенденціям, а створювати їх. В Павла Кащука вийшло перетворити хобі в улюблену роботу.

Він першим почав робити наступні речі, чим і прославився:

  • описувати тест-драйви у відео. Дивно це чути, але до цього тест-драйви описували словами;
  • робив не репортажі на замовлення з автомобільних салонів, а дійсно цікаві та правдиві огляди;
  • конфліктував з багатьма продавцями автомобільних салонів;
  • задає незручні питання, котрі в дійсності цікавлять потенційних покупців;
  • здійснює тест-драйви не тільки в Україні, але й за межами країни.

Додамо, що канал «InfoCar.ua» має наразі 539 тисяч підписників. Канал зареєстровано 16 квітня 2012 року, набрав майже 167 мільйонів переглядів. Це найбільший автомобільний портал України, на якому зібрані тест-драйви та новини, відео, підбір автомобіля, а також ціни в салонах.

Загалом, житомиряни досить негативно відреагували на появу популярного автоблогера. Чимало гнівних відгуків зібрала нахабна витівка Павла Кащука. Зацікавило містян і те, чому він вирішив зробити тест-драйв саме в нашому місті, а не в рідному Києві.