П’ятниця, 20 Травня, 2022

Зеленський готовий брати гроші від Путіна, щоб купити чергову квартиру в Лондоні – блогер

Політичний експерт Олексій Голобуцький заявив, що нерозбірливість Володимира Зеленського буде ставити під сумнів те, що він зможе піклуватися про українські інтереси. Далі розкаже «Yes-Zhytomyr» з посиланням на gazeta.ua

Кандидат у президенти Володимир Зеленський готовий брати гроші у президента Росії Володимира Путіна, для того, щоб придбати собі нерухомість у Лондоні. Про це написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук блогер і політичний експерт Олексій Голобуцький.

За словами Голобуцького, рік тому Служба безпеки України заборонила серіал Зеленського «Свати» через те, що у його виробництві брали участь російські фахівці, які незаконно відвідували півострів Крим і підтримали його анексію.

«Зеленський у відповідь вибухнув дуже емоційним спічем. Головний сенс, який можна викласти дуже коротко: мені пофіг, з ким співпрацювати – головне, щоб були високі рейтинги і, як наслідок, –  бабло», – написав блогер.

Він приводить цитату лідера «Кварталу 95», у якій той захищає серіал “Свати”:

«Зв’язку між Добронравовим і тисячами людей, які працювали над цим проектом останні 15 років, немає. Цей серіал люблять мільйони. Якщо завдання просто забрати цей серіал у людей, то ви так прямо і скажіть».

Блогер з іронією коментує, що, виходить, за словами Зеленського, є неважливим, що актор, який знімався у його серіалі, порушує закони України та публічно виступає за російську агресію. Такі випадки є не поодинокими.

Експерт звертає увагу на те, що за даними нещодавнього розслідування журналістів, було встановлено, що у 2017 році компанія Зеленського отримала від російського міністерства культури 35 мільйонів рублів. Фірма має назву “Грін Філмс” і вона отримала гроші на те, щоб зняти стрічку «Вниз». Одна з ролей у цьому фільмі повинна була належати російському актору Володимиру Машкову. Машков в 2018 році був довіреною особою Путіна на виборах президента Росії.

Голобуцький висловлює сумнів щодо політичних ініціатив Зеленського.

«Які висновки можна зробити з усього цього? Для Зеленського гроші не пахнуть. Як він буде захищати інтереси України, якщо він дбає тільки про особисті інтереси? Якщо він завжди готовий брати гроші від Путіна, щоб купити собі чергову квартиру в Лондоні? Очевидно, що ніяк», – підсумував Голобуцький.

Блогеру  здається, що все це жодним чином не сумісно з тією посадою, на яку претендує Зеленський.