Субота, 21 Травня, 2022

У Тимошенко істерика, вона дістає всі козирі – експерт

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко знову дає обіцянки вкладникам Ощадбанку СРСР виплатити їм їх вклади. Далі розкаже «Yes-Zhytomyr» з посиланням на gazeta.ua

 За часів прем’єрства Тимошенко у 2008-2009 роках така маніпуляція опустила гривню з 4,6 до 8 за один долар. Про це сказав політолог Олександр Палій в ефірі телеканалу “Прямий”.

За словами Палія, історія так званої «Юліної тисячі» – це історія про те, як обкрадали українців. У ті часи вона обіцяла повернути всі заощадження громадян, а повернула тільки тисячу гривень і не всім, а тільки половині населення, що мали вклади. Через це почалася інфляція. Долар виріс з 4.6 гривень до 8 гривень. Виходить, що людей обікрали.

“Я це розцінюю як істерику Юлії Володимирівни. Вона подивилася на свої рейтинги і вирішила діставати всі козирі, вдаватися до будь-якого популізму, обіцяти все, що завгодно, аби протиснутися у другий тур», – говорить політолог.

Олександр Палій також зазначив, що соціальну політику не можна вирішувати за допомогою популізму.

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко знову обіцяє повернути вкладникам Ощадбанку СРСР усі їхні заощадження. У 2008-2009 роках, коли Тимошенко очолювала Уряд, виплачували компенсації у розмірі 1 тисячі гривень по знеціненим заощадженням, що були вкладені в Ощадний банк СРСР. Виплати ці проходили перед президентськими виборами 2010 року. Тоді Юлія Тимошенко програла Віктору Януковичу.

Раніше в ЗМІ повідомлялося про те, що політична партія ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко отримує гроші від фейкових донорів. Зокрема про це повідомляли журналісти у програмі “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Партія записала у свої спонсори підставних пенсіонерів. За це було відкрито кримінальне впровадження. Журналісти знайшли людей, чиї прізвища серед тих, хто перерахував кошти на рахунок партії. Більшість з них не змогли підтвердити інформацію про те, що перераховували гроші на допомогу політичній партії