П’ятниця, 20 Травня, 2022

Росія влаштувала черговий конфлікт на Азовському морі

В Азовському морі стався черговий конфлікт з російськими військовими.

Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

Українські військовослужбовці виконували завдання на навчаннях, їх почали провокувати росіяни. Про це повідомив прес-центр операції об’єднаних сил.

Коли український буксир «Корець» відпрацьовував завдання, до нього на небезпечну відстань підійшов корабель ФСБ РФ “Краснодарець” та розпочав його супровід. Поруч трималися ще два кораблі країни-агресора, які теж переслідували наше судно. Не дивлячись на близьке знаходження кораблів агресора, особистий склад «Корця» закінчив виконання потрібних вправ, у тому числі з практичної стрільби зі штатного корабельного озброєння та стрілецької зброї.

“Вихід у море та виконання заходів бойової підготовки буксиром “Корець” прикривалися дивізіоном артилерії, на бойовому чергуванні перебували вертольоти армійської авіації та літаки винищувальної та штурмової авіації. Всі завдання на вихід в море було відпрацьовано”, – пишуть в ООС.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти почали таємно звільняти військовослужбовців, які мали відношення до затримання моряків ВМС України в Керченській протоці. Одним з них став віце-адмірал Чорноморського флоту РФ Віктор Лііна. РФ звинуватила його в дезорганізації взаємодії з прикордонною службою, недоліках в управлінні силами та засобами, а також провалах по лінії організації розвідзаходів.

Нагадаємо, що 9 березня військовополоненому українському моряку з буксира “Яни Капу” Сергію Чулібі виповнилося  30 років. Сергій тримається добре і впевнено, про це йдеться у повідомленні його адвоката Геннадія Федорова.

Також спеціальний представник Департаменту США у справах України Курт Волкер знову закликав Росію звільнити полонених українських моряків. Він нагадує, що 24 українських моряків вже 100 днів перебувають у полоні після того, як Російська федерація напала на кораблі українських ВМС біля Керченської протоки.