Субота, 21 Травня, 2022

Що хотів нардеп Пушкаренко у Баранівці 

Народний депутат, Голова партії “Слуга народу” на Житомирщині, депутат Житомирської обласної ради Олександр Ющенко та помічник народного депутата України Дмитра Костюка  Андрій Сухих  минулого тижня відвідали громаду Баранівки. Це був плановий робочий візит. Під час робочої поїздки нардеп побував у Баранівській  централізованій районної лікарні, вшанував пам’ять померлої від Ковід лікаря-анестезіолога Ігнатюк Оксани Василівни. За життя вона зберегла сотні життів, пожертвувавши своїм. За сприянням депутата на її честь на фасаді лікарні встановлено пам’ятну дошку. Більше на сайті yes-zhytomyr.com.ua

Як зазначив директор КНП “Баранівська ЦРЛ” Ігор Шатровський, Оксана Василівна була вимогливою і принциповою, особливо, якщо це стосувалося роботи. В побуті це була чесна і добра людина, здатна прийти на допомогу тим, хто її потребував. ЇЇ серце перестало битися в квітні 2021 року, але в серцях односельців вона жива назавжди.

Пам’ять лікаря вшанували покладанням квітів до меморіального стенду. 

Також в межах візиту до громади міста, Пушкаренко зустрівся з місцевими вчителями. Кращі освітяни від народного депутата отримали нагороди до Дня вчителя та іменні годинники від Верховної ради. 

На цьому подарунки не закінчилися. Громада міста мала честь приймати ще один, не менш важливий подарунок – шкільний автобус. Це вже другий автобус поспіль, який отримала ОТГ Баранівки цієї осені. Як зазначав Пушкаренко, нові автобуси мають їздити по гарних дорогах. Відтак, у Баранівці продовжуватимуть вже почате будівництво нових доріг. Зокрема, відрізок дороги Рогачів-Суємці. 

Як проводяться роботи на цьому відрізку дороги, гості міста уважно проінспектували.

Отже, найважливішим етапом візиту до м. Баранівки високопосадовців було огляд роботи, що здійснена в межах президентських ініціатив, в цьому випадку йдеться про державну програму “Велике будівництво”.

Зрозуміло, що програма викликає пожвавлений інтерес очільників, адже це результат їх роботи. 

Нагадуємо, що в Баранівці в межах “Великого будівництва” розгорнуто ще одну будівельну кампанію – зведення прозорого офісу європейського рівня – Центру надання адміністративних послуг. 

Проконтролювати, як на цьому об’єкті просуваються роботи, до Баранівки 23 жовтня приїжджала заступник голови Житомирської ОДА Наталія Остапенко.