П’ятниця, 24 Червня, 2022

Працівники теплокомуненерго збираються провести страйк у Житомирі та Києві, – Сергій Сухомлин

Працівники, які працюють на підприємстві “Житомиртеплокомуненерго” планують провести страйк. Таку інформацію повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. 

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr” з посиланням на Житомир.info.

За словами мера Житомира Сергія Сухомлина, житомирське теплокомуненерго є єдиним комунальним підприємством в Україні, яке підписало мирову угоду з “Нафтогазом”. Після цього виконавча служба повідомила, що треба судове рішення для того, щоб розблокувати рахунки підприємства. Мер розповідає, що вони отримали рішення суду, вже пройшло два тижні після того, як суд відправив рішення до Державноїх виконавчої служби, щоб та розблокувала рахунки, але результату немає. Є інформація, що у профкомі житомирського теплокомуненерго готуються страйкувати в Житомирі та в Києві, де підуть пікетувати Міністерство юстиції. Сухомлин зазначив, що їм потрібно розблокувати рахунки, щоб з’явилась можливість виплатити працівникам зарплату, бо люди не отримують її вже чотири місяці. Гроші на рахунках є, а зробити виплати не можуть. 

Нагадаємо, що в КП “Теплокомуненерго” більше трьох місяців не отримують заробітну плату через те, що виконавча служба заблокувала рахунки.