Субота, 25 Червня, 2022

“Бюджет Житомира недоотримає більш ніж 100 мільйонів гривень”, – Сергій Сухомлин

Бюджет Житомирської ОТГ в 2020 році недоотримає більше сотні мільйонів гривень, але борги не будуть переноситись на наступний рік. Таку інформацію повідомив житомирський міський голова Сергій Сухомлин. 

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr” з посиланням на Житомир.info

За словами житомирського мера Сергія Сухомлина, невиконання бюджету до кінця року складе більше ніж сто мільйонів гривень. У них вистачить коштів, щоб забезпечити виплату зарплат, розрахунків за енергоносії та для закриття більшості капітальних видатків. Довелося їх зменшити, не починати нові проекти. Сухомлин говорить, що у них вистачить грошей до завершення року для закриття цьогорічних видатків. Він розраховує, що муниципалитет не піде з боргами у наступний рік. 

Сухомлин зазначив, що цей оптимістичний сценарій може піддатися впливу, наприклад, рішення Національної комісії, яка займається державним регулюванням у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) про плату за транспортування газу. В цьому році постанова НКРЕКП ввела платіж за транспортування газу для теплокомуненерго. Мер говорить, що вони ухвалили рішення, що місто має платити не пропорційно від кількості газу, який отримали зараз, а за підсумками минулого року. 

“Через таку процедуру до кінця року борг становитиме 15-20 мільйонів, бо цього року споживали менше газу, ніж у минулому, тому це питання потрібно буде вирішити”, – зазначив мер.