Четвер, 24 Вересня, 2020

Місцеві вибори. Коротко про незавершені минулорічні проекти мера Житомира Сергія Сухомлина

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Восени 2020 року закінчується термін на посаді мера Сергія Сухомлина. Він планує йти на другий термін, пропонуючи свою кандидатуру та партію «ПроПозиція». В рамках цього, варто розглянути ті проекти, котрі вдалося втілити в життя, а що так і залишилося лише в планах на майбутнє. Детальніше про ці напрямки розповість Житомир Yes.

Світлодіодне освітлення

До весни 2020 року мали встановити 2100 світлодіодних світильників, котрі зможуть зекономити електроенергію, їх використання скоротить викиди вуглекислого газу в атмосферу. Підсумовуючи, варто відмітити, що встановлено наразі 7500 світильників. Даний проект знаходиться на стадії завершення, залишилося, за словами мера міста, лише освітити лікарні, дитячі садочки та школи подібним чином.

Для реалізації проекту було проведено міською радою міжнародний тендер, КП «Міськсвітло» зайнялося встановленням ліхтарів. За попередніми підрахунками, економія оплати за електроенергію досягає 4,5 млн. грн., доплатити по факту необхідно 2,5 млн. грн. за рахунок бюджету. Щоб втілити проект в життя, міська рада взяла безвідсотковий кредит в гривнях на 4 роки без передоплати.

Будівельні роботи набережної парку

Роботи досі тривають, команда працівників не вклалася в заплановані строки. Сергій Сухомлин зазначає, що при нормальних погодних умовах та відповідному фінансуванні, на об’єкті працювало близько 5-6 людей. Інформація постійно контролювалася, проводився моніторинг, адже встановлені відеокамери.

Після того, як відбулося фінансування, на об’єкті стало працювати 30-45 людей. Також мер міста відзначає, що були прописані в договорі штрафні санкції за невиконані строки.

Палац спорту та сміттєпереробний завод

В 2020 році буде знову розглядатися питання його побудови. Для цього місцева рада буде співпрацювати з Міністерством молоді та спорту, буде закладатися бюджет.

Щодо другого проекту, то земельну ділянку вже виділено, підписано інвестиційну угоду щодо побудови та експлуатації заводу. За словами мера міста, вже проведена процедура комплексної експертизи в Міністерстві екології, отримано позитивні висновки. Проведено громадські слухання, внесена передоплата за обладнання.

Ремонт доріг та оновлення транспортного парку

В 2019 році планувалося виділити 40 мільйонів гривень на будівництво доріг. Таку ж суму, за попередніми даними, планувалося отримати з дорожнього фонду. Сергій Сухомлин зазначає, що витрачені були не всі кошти, адже частина була в резерві. Була відремонтована вулиця Параджанова, частина вулиці Велика Бердичівська, частина вулиці Корольова.

Закуповуються нові автобуси та тролейбуси, відбувається оновлення тролейбусного парку. Сергій Сухомлин зазначає, що в цьому році була на меті закупка тролейбусів, а в наступному році планується закупка нових автобусів.

Варто також відмітити, що містяни почали отримувати «карти житомирянина», котрі видає Ощадбанк.

Майбутні плани

Планується, за словами Сергія Сухомлина продовжити та закінчити реконструкцію набережної, зайнятися човниковою станцією.

В планах реконструкція Старого бульвару, дитячий «Експериментаніум» в приміщенні кінотеатру «Космос» на Польовій, реконструкція Нового Бульвару.

Чимало було зроблено, і ще більше заплановано мером міста Сергієм Сухомлином. Він висуватиме свою кандидатуру на другий строк.

Сергій Сухомлин

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Моніторинг місцевих виборів у Житомирі

Напередодні проведення місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня, проведено соціологічне опитування містян. Детальніше про готовність житомирян прийти на вибори, та кому вони...

Візит прем’єр-міністра до Житомирщини

Денис Шмигаль завітав до Житомирщини. Першим місцем, куди він навідався, став «Коростенський завод МДФ». Прем’єр-міністра України зацікавив проєкт модульного інфекційного відділення. Його...

Голосувати будуть в масці і без дітей: як будуть проходити вибори

Кабінет міністрів України затвердив здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборчого процесу. Рішення Уряд ухвалив 14 вересня під час позачергового...

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...