Субота, 21 Травня, 2022

Чи складно здати відходи стрейч плівки у Житомирі? Умови та ціни

Щодня ми стикаємося з різними відходами. Найчастіше це відходи стрейч плівки, причому вони буквально скрізь. Водночас актуальності набуває й інше запитання — це утилізація цього сміття. Варто детальніше розібрати, як здавати такий тип відходів, які особливості процесу його переробки, і скільки за це можна отримати.

Відходи стрейч плівки – що це?

Вторинне використання сировини – це спосіб кожного зробити свій невеликий внесок у збереження навколишнього середовища. Стрейч плівка або ПВД це полімерний матеріал, товщина якого коливається в межах 9-35 мкм, а ширина 1500 мм. Її популярність добре зрозуміла, адже матеріал характеризується високою міцністю та гарним розтягуванням. Матеріал прозорий, завдяки чому досить зручно за допомогою плівки пакувати абсолютно різну продукцію. Її використовують практично у всіх сферах.

Проблема застосування стрейч плівки полягає у тривалому часі розкладання, адже такого роду упаковка виготовлена ​​із синтетичних полімерів.

У чому особливість переробки стрейч плівки?

Починається процес із підготовки вторинної сировини.

  1. Перший етап полягає у доставці безпосередньо на підприємство. Наприклад, компанія «Plastiker» здійснює доставку від 200 кг своїм транспортом. Далі сировину сортують, використовуючи ручний технічний спосіб. Все залежить від кількості, а вже далі перевіряють отриману сировину на наявність металевих частинок.
  2. Наступний етап – очищення сировини від непотрібних компонентів, полімерів іншого класу. Частіше за все матеріал очищають за допомогою води під високим тиском.
  3. Далі отриману масу висушують та формують тюки. Компанія, що спеціалізується на цьому, використовує сушильні апарати, преси та інше професійне обладнання.
  4. На фінальному етапі виходять гранули, які готові до використання.

Здача стрейч плівки це вигідно?

Ціна прийому залежить від багатьох чинників. Враховується ринкова вартість, а також обсяг, якість відходів плівки.

У середньому українські підприємства здають відходи плівки від 10 грн/кг до 30 грн/кг.

Якщо здійснювати вивезення оптових, великих партій відходів плівки, тоді така здача однозначно вважається вигідним рішенням.

Де здати плівку в Житомирі?

Житомиряни можуть зробити свій внесок у збереження навколишнього середовища та здати відходи стрейч плівки у спеціальне місце, наприклад, у пункт компанії «Plastiker». Тут можна розраховувати на довірливі та чесні партнерські відносини, а також комфортні умови доставки у пункти прийому та розрахунок.

Прийом в компанії відбувається на регулярній основі. Підприємства та комерційні організації можуть укласти договір та здати відходи плівки таким чином.

Час задуматися про майбутнє вже сьогодні. Адже перероблена плівка стрейч вже завтра стане пакувальним матеріалом. У сучасному світі людина, яка підтримує екологічну чистоту, зможе ще й заробити на цьому добрі гроші. Не варто відкладати, компанія «Plastiker» допоможе житомирцям вирішити проблему та питання, куди здати відходи.