П’ятниця, 24 Червня, 2022

Мер Житомира Сергій Сухомлин заявив про свою перемогу на виборах

Житомирський міський голова повідомив про те, що він одержав перемогу на місцевих виборах. Його підтримали у першому турі понад 52 відсотки виборців. 

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Таку інформацію повідомив мер Житомира на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. Зокрема він написав, що його підтримали на посаду голови міської ради понад 52 відсотки житомирян за даними Богунської та Корольовської ТВК. Також він відмічає подальшу історію, що була пов’язана із судами, яку називає затягуванням часу та спробою відтермінувати оприлюднення результатів виборів. Також Сухомлин не проти, якщо потрібно, перерахувати голоси на виборчих дільницях, бо він переконаний, що більше 52 відсотків мешканців Житомира – це справжні та реальні цифри. 

Мер Житомира зазначає, що один із позовів про перерахунок голосів був поданий кандидатом від партії “Слуга народу” на голову комісії від тієї ж самої партії. Сухомлин говорить, що дружина судді, що розглядав цей позов, теж була кандидаткою від “Слуги народу”. Саме за цим позовом перерахували голоси та результат не змінився. А кандидат, який позивався, отримав чотири голоси у свою підтримку. Це підтвердив перерахунок голосів виборців.

Крім цього, Сергій Сухомлин подякував всім житомирянам за підтримку. 

Нагадаємо, що міський голова Житомира на прес-конференції повідомив про те, де будуть розміщувати нові ліжкомісця для захворівших на коронавірус. З другого листопада Житомир знаходиться у червоній зоні карантину. Мер зазначив, що місто не може собі дозволити повністю зупинитись та закрити все, що працювало до цього. Він говорить, що також буде збільшена кількість ліжок в лікарнях Житомира. Наприклад, в міській лікарні №2 буде додано вісімдесят нових ліжкомісць.