П’ятниця, 24 Червня, 2022

Мер Житомира на прес-конференції розповів, де будуть нові ліжка для хворих на коронавірус

З 2-го листопада місто Житомир знаходиться у червоній зоні карантинних обмежень. Але не дивлячись на рішення Уряду, у Житомирі продовжують працювати транспорт, кафе та дитячі садочки. Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Під час своєї прес-конференції міський голова Житомира Сергій Сухомлин зазначив, що місто не може собі дозволити зупинитись повністю та закрити всі заклади. 

За словами мера, Житомир вже у червоній зоні карантину, але не дивлячись на рішення Кабінету міністрів про повне закриття шкіл та магазинів, ринків та садочків, Житомир не може собі цього дозволити. Каже, що провів нараду з місцевими підприємцями. Вони не готові зупинитись у своїй роботі, тому що це люди та їх робочі місця. Сухомлин зазначає, що цю ситуацію буде обговорювати з міністром охорони здоров’я та головним санітарним лікарем. 

Крім того, житомирський мер згадав про тему заповнення лікарень міста. Так, мають з’явитися нові місця у дитячій та міській лікарні №2. Сухомлин говорить, що буде збільшено кількість ліжок (+25 – лікарня №1, +80 – дитяча міська лікарня). На обласній комісії було прийняте рішення закрити лікарню №2 тільки під захворівших коронавірусом. Мер каже, що спілкувався на цю тему із керівниками області, лікарню не закриють, а додадуть 80 ліжкомісць. 

Ті пацієнти, які вже пройшли кризовий період та очікують заключного тестування будуть переведені до інших приміщень. Тим самим вони звільняють місця для важких хворих. Якщо буде потрібно, то будуть розгортати додаткові мобільні госпіталі у приміщення благодійного фонду “Карітас-Житомир”, що знаходиться у селі Зарічани, а також у санаторії “Дениші”. 

Здійснювати контроль карантинних обмежень у місті мають спеціальні мобільні групи. Шість таких груп вже працює, а загалом їх планується створити біля двадцяти.