Середа, 22 Червня, 2022

В Житомирі за чинного мера Сухомлина проголосували 52% виборців

Попередньо за чинного житомирського міського голову Сергія Сухомлина проголосували на місцевих виборах більше ніж 52 відсотка виборців, які ходили на вибори. Таку інформацію повідомила голова Житомирської ТВК Оксана Плис. 

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr” з посиланням на Житомир.info

За словами Оксани Плис, за попередніми даними міських комісій більше 52 відсотків голосів набирає Сергій Сухомлин. Вона розповіла, що на дільниці №181367 будуть перераховувати голоси. Голоси виборців за мера Житомира та депутатів міської ради будуть перераховані Богунською комісією, а за депутатів районної та обласної рад – міською комісією, бо бюлетені вже там. 

Зазначимо, що 27 жовтня у політичній партії “Слуга народу” заявили, що було зафіксовано низку численних грубих порушень виборчого законодавства в обласному центрі на дільниці №181367, яка розташована по вулиці Клосовського, тому вони звернулись до суду з позовом не зараховувати результати виборів на цій дільниці. 

Нагадаємо, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розповів про те, чи вдалося побороти незаконні рубки лісу в Житомирській області.