Понеділок, 23 Травня, 2022

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх здобутки, передвиборчу політику, розповість Yes-Zhytomyr.

Буравков Георгій

Міський голова з 10.04.2002 по 26.03.2006 року. Позапартійний, має вищу освіту. Це український державний та політичний діяч, бізнесмен, родом з міста Узина, Київська область. В 1974 році Георгій закінчив Озерянську середню школу Житомирського району. Відомо, що в 2003 році він закінчив ЖДТУ за спеціальністю «облік та аудит».

Георгій Буравков завжди був безпартійним, бо не хотів залежати від партій та їх лідерів. Тобто він був самовисуванцем, за якого житомиряни віддали свій голос, не дивлячись на політичні симпатії.

За час перебування на посаді міського голови, він зайнявся капітальним будівництвом доріг: вулиця Київська, Велика Бердичівська, дорога в бік Новоград-Волинського.

Шелудченко Віра Тимофіївна

Міський голова з 09.04.2006 по 09.10.2010 рік. Член партії «Наша Україна», родом з смт. Чуднів Житомирської області. Більшість зобов’язань, за словами Віри Тимофіївни, перед житомирянами були виконані.

Володимир Дебой

Міський голова з 09.11.2010 по 25.02.2014 рік. Член «Партії регіонів», котрий ввів негласне правило кожного року звітувати про виконану роботу у свій час правління. До основних здобутків, напрацювань керівництва міста у співпраці з депутатським корпусом, державною та обласною владою, виділяють:

  • закінчення будівництва, відкриття Музичної школи по вулиці Михайлівській, інфекційне відділення дитячої міської лікарні, капітальний ремонт ДЮСШ №2;
  • Житомир отримав перші 2 укомплектовані автомобілі швидкої допомоги;
  • побудовано 5 спортивних майданчиків на базі шкіл зі штучним покриттям;
  • перехід на новітню систему очистки води;
  • введені два додаткові газопроводи до міста;
  • розпочато утеплення фасадів, проведено реконструкцію фасаду філармонії, Хрестовоздвиженську церкву.

Досить чималий перелік здобутків мера міста, його можна продовжувати і далі. Єдине, велику кількість обіцянок Володимир Дебой за час виконання обов’язків мера міста виконав.

Сергій Сухомлин

Міський голова з 15.11.2015 по 25.10.2020 року. Член партії Блоку Порошенка «Солідарність». До першочергових завдань мер міста відносить соціальний захист, ремонт доріг та вулиць, транспорт та благоустрій. Наступними сферами, котрими займався Сергій Сухомлин є сфера охорони здоров’я, культури та освіти.

Сергій Сухомлин зайнявся оновленням тролейбусного парку, нові білоруські тролейбуси приїхали до Житомира. Відбулася реконструкція Нового Бульвару, «Спартака Арени». На Польовій завершили реконструкцію фонтану, провели пробний запуск. Житомиряни спостерігають за реконструкцією садочка-довгобуду на Богунії, ремонтні роботи на Набережній. Вагоме значення мер міста відвів ремонту доріг.

Нагадаємо, 25 жовтня 2020 року житомиряни зможуть обрати наступного міського голову.