П’ятниця, 20 Травня, 2022

Гройсман подав у відставку після заяви новообраного Президента про розпуск парламенту

Сьогодні, 20-го травня, на урочистому засіданні Верховної Ради на честь інавгурації новообраного Президента України, Володимир Зеленський оголосив своє рішення про розпуск парламенту восьмого скликання. Далі інформує “Yes-Zhytomyr”.

Також вже чинний Головнокомандуючий закликав депутатів ухвалити наступні закони: зняти депутатську недоторканність, впровадити жорстку відповідальність за незаконне збагачення, затвердити Виборчий кодекс, зробити прозорі списки, а також звільнити голову СБУ В. Грицака, генерального прокурора Ю. Луценка та міністра оборони С. Полторака.

Вже за декілька годин після інавгурації, під час брифінгу, чинний прем’єр-міністр держави Володимир Гройсман оголосив своє рішення про звільнення з посади. 

Своє рішення Гройсман пояснив так:

«Хочу відзначити, що за свою трирічну роботу на посаді Прем’єр-міністра мені абсолютно не соромно. Нашому уряду вдалося відпрацювати на максимумі та адекватно реагувати на абсолютно всі виклики та кризові ситуації, які нам підкидувала доля», – наголосив прем’єр-міністр.

Також під час брифінгу Володимир Гройсман зазначив, що, остаточне рішення про відставку він прийняв ще у середу, одразу після засідання уряду, а не унаслідок нового рішення Зеленського про розпуск Верховної Ради. 

Чинний прем’єр-міністр також наголосив, що новообраний Президент зробив усе можливе, аби звалити на себе величезний тягар усіх ризиків, які можуть очікувати його команду та нашу державу в подальшому. А саме для того, щоб не допустити величезних втрат, він разом із однодумцями планує створити оновлену “команду професіоналів” під час чергового скликання Верховної Ради.

А ми відзначимо, що напередодні про своє рішення стосовно подачі у відставку оголосила й виконувач обов’язків МОЗ У. Супрун.