Четвер, 17 Вересня, 2020

Гройсман подав у відставку після заяви новообраного Президента про розпуск парламенту

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Сьогодні, 20-го травня, на урочистому засіданні Верховної Ради на честь інавгурації новообраного Президента України, Володимир Зеленський оголосив своє рішення про розпуск парламенту восьмого скликання. Далі інформує “Yes-Zhytomyr”.

Також вже чинний Головнокомандуючий закликав депутатів ухвалити наступні закони: зняти депутатську недоторканність, впровадити жорстку відповідальність за незаконне збагачення, затвердити Виборчий кодекс, зробити прозорі списки, а також звільнити голову СБУ В. Грицака, генерального прокурора Ю. Луценка та міністра оборони С. Полторака.

Вже за декілька годин після інавгурації, під час брифінгу, чинний прем’єр-міністр держави Володимир Гройсман оголосив своє рішення про звільнення з посади. 

Своє рішення Гройсман пояснив так:

«Хочу відзначити, що за свою трирічну роботу на посаді Прем’єр-міністра мені абсолютно не соромно. Нашому уряду вдалося відпрацювати на максимумі та адекватно реагувати на абсолютно всі виклики та кризові ситуації, які нам підкидувала доля», – наголосив прем’єр-міністр.

Також під час брифінгу Володимир Гройсман зазначив, що, остаточне рішення про відставку він прийняв ще у середу, одразу після засідання уряду, а не унаслідок нового рішення Зеленського про розпуск Верховної Ради. 

Чинний прем’єр-міністр також наголосив, що новообраний Президент зробив усе можливе, аби звалити на себе величезний тягар усіх ризиків, які можуть очікувати його команду та нашу державу в подальшому. А саме для того, щоб не допустити величезних втрат, він разом із однодумцями планує створити оновлену “команду професіоналів” під час чергового скликання Верховної Ради.

А ми відзначимо, що напередодні про своє рішення стосовно подачі у відставку оголосила й виконувач обов’язків МОЗ У. Супрун.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...